GTA V’in Ön Sipariş Bonusu ve Koleksiyoncu Sürümleri Duyuruldu!

Rockstar, Grand Theft Auto V’in bir ön sipariş bonusu ve perakende olarak gelen iki özel sürümü Special Edition ve Collector’s Edition’ı duyurdu.

İlk olarak oyunun ön sipariş bonusuna değinecek olursak, 17 Eylül öncesi GTA V’i ön sipariş ile alan oyuncular oyun içi araca yani aşağıda göreceğiniz özel zeplini kullanma hakkına sahip olacaklar.

 

gta_on-sipariş

 

İkinci olarak Grand Theft Auto V’in 80 $ fiyat etiketi ile satışa sunulması planlanan Special Edition içeriğine gelecek olursak;

Blueprint Haritası, özel sanat çalışması ile koleksiyona katılabilecek metal kutu, özel yetenek kuvvetlendirme (Michael, Franklin ve Trevor’ın özel yetenekleri olacak ve bu hızlandırmayla özel yetenek barı %25 daha hızlı dolacak.),bonus giysi,dövmeler ve daha fazlası, ek silahlar, challenge görevleri gibi içerikler yer alacak.

 

gta_special_edition

 

Üçüncü ve son olarak Grand Theft Auto V’in 150 $ fiyat etiketi ile satışa sunulması planlanan Collector’s Edition içeriğine değinecek olursak;

Special Edition içeriğinin yanı sıra; Grand Theft Auto V güvenlik çantası ve logolu anahtar, Los Santos yazılı 9FIFTY Snapback şapkası, Grand Theft Auto Online Özel Karakterler, benzersiz araçlar ve garajlar yer alacak.

 

gta_collectors_edition

 


Yorum Yazın

Connect with Facebook