-->
“Guild Wars 2” Oyunu %30 İndirimle Playstore’da

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun mağazası Playstore’da “Guild Wars” tutkunlarını heyecanlandıracak bir kampanya başladı. Satış rekorları kıran “Guild Wars 2”nin “standart” ve “deluxe” paketleri 10 Nisan tarihine kadar %30 indirim ile oyunseverleri bekliyor.  TTNET’in dijital oyun mağazası Playstore, yeni kampanyalarla oyunseverlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan ve […]

03.04.1313 | ulasufuk

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun mağazası Playstore’da “Guild Wars” tutkunlarını heyecanlandıracak bir kampanya başladı. Satış rekorları kıran “Guild Wars 2”nin “standart” ve “deluxe” paketleri 10 Nisan tarihine kadar %30 indirim ile oyunseverleri bekliyor. 

TTNET’in dijital oyun mağazası Playstore, yeni kampanyalarla oyunseverlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan ve satış rekorları kıran “Guild Wars 2” oyunu 10 Nisan’a kadar %30 indirim fırsatı ile Playstore’da!

Oyunseverler bu muhteşem oyuna %30 indirim ve 12 aya varan taksit seçenekleriyle sahip olabiliyorlar. 10 Nisan tarihine kadar “Guild Wars 2”nin standart paketi 120 TL yerine aylık 7 TL’den başlayan taksitlerle 84 TL’ye, deluxe paketi ise 160 TL yerine 112 TL’ye Playstore üzerinden alınabiliyor. Deluxe pakette, özel içerikler ve farklı özellikler sunuluyor.

“Guild Wars 2”de hikâyesini sizin kontrol ettiğiniz, yaptıklarınızla etrafınızdaki dünyaya şekil verdiğiniz, devamlı değişen fantastik Tyria dünyası sizi bekliyor. “Guild Wars 2”, ilk oyunda geliştirilen devrimsel oynanış ve zengin bilgi kaynağı üzerine kuruluyor. Bu kez oyuncular, günümüzden 250 yıl sonrasına gidiyor ve radikal bir değişime uğramış Tyria dünyasıyla karşılaşıyorlar. Oyunseverler detaylı bilgi için şu adresi ziyaret edebilirler;

http://www.playstore.com/#!/kampanya/guild-wars-2-kampanyasi

 

BASIN BÜLTENİ

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.