-->
World of Tanks Blitz, Tablet ve Telefonları Coşturacak

Yeni Mobil Oyunuyla Wargaming, Çokluplatform Yayılışını Sürdürüyor Önde gelen free-to-play geliştirici ve yayıncılarından Wargaming bugün, telefon ve tabletler için özel olarak geliştirilen free-to-play DVO aksiyon oyunu World of Tanks Blitz’i tanıttı. World of Tanks’in PC versiyonundan esinlenerek hazırlanan World of Tanks Blitz, serinin takım oyunu, aksiyon, strateji geliştirme gibi özelliklerini taşınabilir ve her daim ulaşılabilir […]

26.03.1313 | ulasufuk

Yeni Mobil Oyunuyla Wargaming, Çokluplatform Yayılışını Sürdürüyor

Önde gelen free-to-play geliştirici ve yayıncılarından Wargaming bugün, telefon ve tabletler için özel olarak geliştirilen free-to-play DVO aksiyon oyunu World of Tanks Blitz’i tanıttı. World of Tanks’in PC versiyonundan esinlenerek hazırlanan World of Tanks Blitz, serinin takım oyunu, aksiyon, strateji geliştirme gibi özelliklerini taşınabilir ve her daim ulaşılabilir bir platforma taşıyor.

World of Tanks Blitz, oyunculara ABD, Almanya ve SSCB’nin de dâhil olduğu pek çok ülke ve her birinin kendine has özelliği bulunan orta, ağır tanklar ile tank destroyerleri sunuyor. Dokunmatik ekran teknolojisinin avantajıyla oyuncular, savaşa girerken parmaklarından ve oyun becerilerinden fazlasına ihtiyaç duymayacaklar. Ancak aynen World of Tanks’te olduğu gibi, başarı o kadar da kolay gelmeyecek. Gerçek bir tankçı olarak başarıya ulaşmak, oyunun derin taktiksel elementlerin de uzmanlaşmayı ve takım halinde saldırmayı gerektirecek.

Pek çok Android ve iOS cihazdan oynanabilecek olan World of Tanks’in konsol kalitesinde görselleri ve gerçekçi fizik motoru, düşmanla karşılaşma ve kapışma sahnelerinin son derece gerçekçi olmasını sağlıyor. Sabah işe giderken ya da evinizde dinlenirken; istediğiniz anda kısa ama hararetli, 7’ye 7 PvP maçlara girebilirsiniz.

Konu hakkında Wargaming CEO’su Victor Kislyi, “World of Tanks Blitz’in oyuncuya yaşattığı deneyimin, konsolda bulabilecekleri her şeyle rekabet edebilir olması için çok uğraştık. Başından beri World of Tanks’i daha çok platformla buluşturmayı amaçladık. Ve şu anda, oyunculara World of Tanks’i yepyeni bir şekilde deneyimleme şansı verdiğimiz için çok mutluyuz” açıklamalarında bulundu.

Yakın zamanda duyurulan ve World of Tanks evreninde geçen tarayıcı tabanlı TCG World of Tanks Generals’la birlikte World of Tanks Blitz, firmanın çokluplatform gelişim stratejisi dahilinde mobil alana doğru attığı yeni bir adım. Her iki oyun da, yakın zamanda tüm Wargaming oyunlarını tek bir kullanıcı hesabı altında toplayacak olan Wargaming.net’e dahil edilecek.

 

BASIN BÜLTENİ

 

WoT_Blitz_KeyArt_Logo

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.