-->
Ubisoft, Call of Juarez Gunslinger Fragmanını Yayınladı

Ubisoft bugün Call of Juarez® Gunslinger için yeni bir fragman yayınladı. Call of Juarez® Gunslinger altın madenlerinin tozundan, barların kirine kadar Vahşi Batı dönemine ve hikayelerine saygı duruşu niteliğinde bir oyun. Oyuncular hayatını Batı’nın en kötü şöhretli suçlularının peşinde geçirmiş acımasız ödül avcısı Silas Greaves’in epik yolculuğuna katılacaklar. Şimdi hikayesini anlatma sırası Silas’ta ve bu […]

08.03.1313 | ulasufuk

Ubisoft bugün Call of Juarez® Gunslinger için yeni bir fragman yayınladı.

Call of Juarez® Gunslinger altın madenlerinin tozundan, barların kirine kadar Vahşi Batı dönemine ve hikayelerine saygı duruşu niteliğinde bir oyun. Oyuncular hayatını Batı’nın en kötü şöhretli suçlularının peşinde geçirmiş acımasız ödül avcısı Silas Greaves’in epik yolculuğuna katılacaklar. Şimdi hikayesini anlatma sırası Silas’ta ve bu hikaye Vahşi Batı dönemi gibi hem efsanelerle, hem de tarihi gerçeklerle dolu.

Pat Garret, Jesse James ve Butch Cassidy gibi Batı’nın en kötü şöhretli isimleriyle karşılaşacağınız oyun gerçek insanlar ile söylenceler arasındaki çizgiyi bulanıklaştıracak. Call of Juarez® Gunslinger oyunculara Eski Batı’nın en büyük efsanelerini yaşama fırsatı sunacak.

 

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.