-->
Total War’ın Popüler Oyunlarında Yüzde 60’a Varan İndirimler Playstore’da

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, en popüler oyunları uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle sunmaya devam ediyor. Creative Assembly tarafından geliştirilen ödüllü strateji oyunu serisi Total War ürünlerinde yüzde 63’e varan indirimler Playstore’da oyunseverleri bekliyor. Total War Master Collection, Medieval II: Total War Collection, Rome Total War: Collection oyunlarındaki indirimler 12 […]

09.03.1313 | ulasufuk

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, en popüler oyunları uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle sunmaya devam ediyor.

Creative Assembly tarafından geliştirilen ödüllü strateji oyunu serisi Total War ürünlerinde yüzde 63’e varan indirimler Playstore’da oyunseverleri bekliyor.

Total War Master Collection, Medieval II: Total War Collection, Rome Total War: Collection oyunlarındaki indirimler 12 Mart’a kadar sürecek.

Detaylı bilgi için: http://www.playstore.com/#!/kampanya/total_war_kampanyasi

Playstore’daki yeni oyunları ve kampanyaları kaçırmamak için Playstore’un resmi Facebook ve Twitter sayfalarını takip edebilirsiniz.

 

BASIN BÜLTENİ

Playstore Total War Kampanyası

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.