-->
Tomb Raider Oyunu Dünya İle Aynı Anda Playstore’da

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, en popüler oyunları, uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle oyunseverlere sunmaya devam ediyor. Satış rekorları kıran serinin yeni oyunu “Tomb Raider” dünya ile aynı anda aylık 8 TL’den başlayan taksitlerle 96 TL’ye Playstore’da.  TTNET’in dijital oyun platformu Playstore’da, oyun dünyasının popüler serilerinden Tomb Raider’ın yeni oyununun […]

05.03.1313 | ulasufuk

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, en popüler oyunları, uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle oyunseverlere sunmaya devam ediyor. Satış rekorları kıran serinin yeni oyunu “Tomb Raider” dünya ile aynı anda aylık 8 TL’den başlayan taksitlerle 96 TL’ye Playstore’da. 

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore’da, oyun dünyasının popüler serilerinden Tomb Raider’ın yeni oyununun heyecanı yaşanıyor. 96 TL’lik fiyat etiketi ile satışa çıkan “Tomb Raider”, TTNET’lilere özel 12 ay taksit imkanı ile sunuluyor. TTNET’li oyunseverler bu muhteşem oyuna aylık 8 TL’den başlayan fiyatlarla ulaşabiliyorlar.

İlk olarak 1996’da çıkan Tomb Raider’ın son serisinde; unutulmuş bir adanın tarihini ortaya çıkarmak ve buradan kaçmak zorunda olan Lara Croft’un destansı macerası oyunseverleri bekliyor.

 

BASIN BÜLTENİ

 

Tomb Raider

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin