-->
Sly Çetesi Yeni Soyguna PlayStation3 ve PlayStation Vita İle Hem de Türkçe Olarak Çıkıyor!

Türkçe dublajlı Sly Cooper: Thieves in Time 27 Mart’ta Türkiye’de Sony, sadece PlayStation®3 ve PS® Vita’ya özel olarak geliştirilen ve sevilen serinin dördüncü yapımı olan Sly Cooper: Thieves in Time ile oyuncuları eğlenceli olduğu kadar nefes kesen bir maceraya çağırıyor. PS® Vita’ya çıkan ilk Türkçe oyun olma özelliği taşıyan Sly Cooper: Thieves in Time, PS3™ için de tamamen Türkçe dublaj ve altyazı […]

22.03.1313 | ulasufuk

Türkçe dublajlı Sly Cooper: Thieves in Time 27 Mart’ta Türkiye’de

Sony, sadece PlayStation®3 ve PS® Vita’ya özel olarak geliştirilen ve sevilen serinin dördüncü yapımı olan Sly Cooper: Thieves in Time ile oyuncuları eğlenceli olduğu kadar nefes kesen bir maceraya çağırıyor. PS® Vita’ya çıkan ilk Türkçe oyun olma özelliği taşıyan Sly Cooper: Thieves in Time, PS3™ için de tamamen Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri ile Türkiye’ye, tüm Avrupa’yla eş zamanlı olarak 27 Mart’ta geliyor. 

Sony, sadece PlayStation®3 (PS3™) ve PlayStation® Vita (PS® Vita) için piyasaya sürülecek olan Sly Cooper: Thieves in Time’ın 27 Mart 2013, Çarşamba günü Türkiye’de tüm Avrupa ile eş zamanlı olarak sunuyor. Her iki format için de tamamen Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri ile gelen serinin dördüncü yapımı, Centilmen hırsız Sly’ın, sadık yardımcıları Bentley, Murray ve ajan Carmelita Fox ile Paris, feodal Japonya ve ortaçağ İngilteresi’nde büyük macerasını konu alıyor.

PS Vita’da ilk kez bir oyun Türkçe oluyor 

Sly Cooper: Thieves in Time, sadece PS3™ ve PS® Vita’ya özel geliştirildi. Tamamen Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri ile gelen oyun, PS® Vita sahiplerini iki kez sevindiriyor. Sly Cooper: Thieves in Time, geçtiğimiz yıl tüm dünyaya tanıtılan Sony’nin yeni nesil taşınabilir eğlence sistemi PS® Vita’nın ilk Türkçe oyunu olma unvanını da taşıyor.

Sly Cooper: Thieves in Time’a ses veren ünlü Türkler 

Oyunun kahramanı centilmen hırsız Sly’a, çok uzun yıllardır dünyanın en önemli merkezleri ve Türkiye’de DJ’lik, radyo programcılığı, dublaj sanatçılığı, sunuculuk, fotoğrafçı, video klip yönetmenliği, müzik sanatçılığı yapan ve daha önce InFamous oyunundaki Cole karakterini de seslendiren sanatçı Arkın Çelik hayat veriyor. Sly’ın sadık yardımcılarından Bentley karakterini, Selim Naşit Yılın En Başarılı Genç Oyuncusu Ödülü’nün de sahibi olan tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Serhan Arslan; Murray’i, tiyatro, sinema ve TV dizisi oyuncusu, tiyatro oyunu yönetmeni Sefa Zengin; ajan Carmalita’yı ise pek çok yerli ve yabancı sinema ve TV projesinden tanıdığımız ünlü dublaj sanatçısı Canan Kılıç seslendiriyor.

Sly Cooper: Thieves in Time’da kim kimdir?

•        Sly – Arkın Çelik

•        Bentley – Serhan Arslan

•        Murray – Sefa Zengin

•        Carmalita – Canan Kılıç

•        Penelope – Aslı Omağ

•        Dimitri – Mutlu Albayram

•        El Jefe – Faruk Akgören

•        Black Knight – Kemal Ayyıldız

•        Decibel – Nilgün Karababa

•        Paradox – Göker Ersivri

•        Roichi – Ömer Ahunbay

•        Salim – Emin Yaraç

•        Tennessee – Baran Özçaylan

Cross Buy ve Cross Play uyumlu oluşuyla da avantajlı

Sly Cooper: Thieves in Time, oyunculara, PS3™ ve PS® Vita arasında içerik paylaşımı imkanı tanıyarak, oyun deneyimini kesintisiz olarak birlikte yaşayabilecekleri eşsiz bir platform sunan Cross-Play ve Cross-Buy özelliğine sahip. Bu sayede, her iki sistemin de online toplulukları, bu eğlenceye kendi PS® Vita’ları ya da PS3™’leri üzerinden ortak olabiliyor.

Karakterler arası geçiş, yeni silahlar, renkli ve sürükleyici bölümler

Sly Cooper serisinde yer alan birçok karakterin kullanılabildiği yeni oyunda, karakterler arası geçiş yapılabiliyor. Oyuncuların kullanabileceği birçok farklı silah, araç ve gerecin yanı sıra bitirmek zorunda olduğu renkli ve sürükleyici bölümler de yer alıyor.

Daha fazla bilgi için http://slycooper.playstation.com/tr-tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

BASIN BÜLTENİ

PS3_SlyCooperTIT_2D_ENG

 

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin