-->
SimCity Bugün Tüm Mağazalarda Satışa Sunuldu

Dünyanın Dört Bir Yanındaki Oyuncular Birlikte Hayallerindeki Şehirleri Yaratacaklar! 23 yılı aşkın süredir oyuncuları eğlendiren ve ilham veren şehir kurma oyunlarının kralı 10 yıllık bir aranın ardından geri döndü. Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) bugün PC için SimCity™’nin Türkiye’deki mağazalarda satışa sunulduğunu duyurdu. 2012’de PC için 26 “şovun en iyisi” ödülü kazanan ve 2013’ün En […]

08.03.1313 | ulasufuk

Dünyanın Dört Bir Yanındaki Oyuncular Birlikte Hayallerindeki Şehirleri Yaratacaklar!

23 yılı aşkın süredir oyuncuları eğlendiren ve ilham veren şehir kurma oyunlarının kralı 10 yıllık bir aranın ardından geri döndü. Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) bugün PC için SimCity™’nin Türkiye’deki mağazalarda satışa sunulduğunu duyurdu. 2012’de PC için 26 “şovun en iyisi” ödülü kazanan ve 2013’ün En Çok Beklenen 50 Oyunu listesinde kendine yer bulan sevilen şehir kurma simülatörü bugüne kadarki en etkileyici ve en kişisel SimCity deneyimini sunacak ve oyunculara hayallerindeki şehirleri yaratma ve yok etme imkânını verecek.

SimCity neredeyse 23 yıl boyunca geleceğin belediye başkanları ve şehir planlamacıları için bir esin kaynağı oldu,” diyor EA’in Maxis markasının Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Lucy Bradshaw. “Yeni SimCity’de bugüne kadarki en gelişmiş simülasyon motoru bulunuyor. Bu SimCity’de yerel bazda vereceğiniz kararlar şehirlerle dolu bir bölgeyi etkileyen dalgalanma efekti yaratacak. Orijinal SimCity’nin bu denli güçlü olmasını sağlayan temelleri koruyarak yarattığımız bu yeni SimCity, bugüne kadar hep hayalini kurduğunuz oyun.”

Bu yeni SimCity’de güçlü GlassBox motoru sayesinde şehirdeki Sim’lerden, bölgede yayılan her bir kilowatt elektriğe kadar her şey zeki biçimde simüle ediliyor. Bölgelerarası birden çok şehri oynayabilme imkânıyla daha da geniş bir oyun alanına sahip olacaksınız. Oyuncular artık tek bir şehirle yetinmek zorunda değiller, aynı anda 16 şehre kadar kurup yönetebileceksiniz. Her şehir farklı uzmanlık alanına sahip olabilecek; hizmetleri ve ticaret kaynaklarını paylaşabilecek, birbirlerine yardımcı veya köstek olabilecek, oyuncuların bir şehirde verdiği kararlar diğer şehirleri de etkileyebilecek. Nerede ve nasıl oynamak istediğine oyuncunun kendisi karar verecek.

Seride ilk kez sunulan çoklu oyuncu özelliği oyuna yeni bir boyut kazandırıyor. Oyuncuların verecekleri kararlar hem kendi şehirlerini, hem de bölgeyi etkileyecek ve oyuncular başarı kazanmak için işbirliğine gitmenin veya rekabete girmenin yeni yollarını bulacaklar. SimCity’de gerçek zamanlı güncellemeleri oyunculara yeni mücadeleler ve başarılar şeklinde sunan bir de canlı servis bulunuyor. Oyuncular kendilerinin, arkadaşlarının ve tüm dünyanın ilerleme durumlarını takip edebilecek, en kirli şehri veya en zengin şehri öğrenebilecekler. Oyuncular ister tek başlarına, ister arkadaşlarıyla, ister tüm dünyayla birlikte oynasınlar, SimCity herkese hayallerindeki şehri yaratma ve şu soruyu cevaplama şansı verecek – nasıl bir belediye başkanı olacaksınız?

 

BASIN BÜLTENİ

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin