-->
Metal Gear Solid V: Phantom Pain’den Ayrıntılar

The Phantom Pain, Moby Dick Studios tarafından geçen yılki Video Game Awards’da yeni bir oyun olarak duyurulmuştu. Kojima tarafından yapılan açıklamaya göre The Phantom Pain, önceden duyurulan Metal Gear Solid: Ground Zeroes ile bir araya getirildi. Kojima Productions’un Game Developers Conference panelinde, The Phantom Pain ve Metal Gear Solid: Ground Zeroes’in aslında Metal Gear Solid […]

27.03.1313 | ulasufuk

The Phantom Pain, Moby Dick Studios tarafından geçen yılki Video Game Awards’da yeni bir oyun olarak duyurulmuştu. Kojima tarafından yapılan açıklamaya göre The Phantom Pain, önceden duyurulan Metal Gear Solid: Ground Zeroes ile bir araya getirildi.

Kojima Productions’un Game Developers Conference panelinde, The Phantom Pain ve Metal Gear Solid: Ground Zeroes’in aslında Metal Gear Solid V: The Phantom Pain olduğu, stüdyo patronu Hideo Kojima tarafından açıklandı.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain’de Snake, dokuz yıl sonra komadan uyanır ve bilinmeyen bir düşman tarafından aniden saldırıya uğrar ve hastaneden kaçmak zorunda kalır. Dokuz yıldır komada olan Snake, hareket kabiliyetlerinin çoğunu kaybetmiştir. Açık dünya oynanışına sahip olacağı söylenen oyunun demosunun şu an sadece PC üzerinde çalıştığı belirtiliyor.

 

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.