-->
Hitman Absolution: Kontrat Modunun Infografiği

IO Interactive A/S bugün HITMAN: ABSOLUTION’ın çoklu oyuncu modu Kontratlar ile oyuncular arasında büyük başarı elde ettiğini açıkladı. Yayınlanan infografik oyuncuların Kontratlar modunda toplam 1.3 trilyon dolar topladığını ve her platformda en çok oynanan Kontrakt’ın 500,000 bin sınırını geçtiğini ve oynanmaya devam ettiğini gösteriyor. Diğer istatistiklere bakıldığında oyuncuların düşmanlarını etkisiz hale getirirken kullandıkları favori silahlarının […]

13.03.1313 | ulasufuk

IO Interactive A/S bugün HITMAN: ABSOLUTION’ın çoklu oyuncu modu Kontratlar ile oyuncular arasında büyük başarı elde ettiğini açıkladı.

Yayınlanan infografik oyuncuların Kontratlar modunda toplam 1.3 trilyon dolar topladığını ve her platformda en çok oynanan Kontrakt’ın 500,000 bin sınırını geçtiğini ve oynanmaya devam ettiğini gösteriyor. Diğer istatistiklere bakıldığında oyuncuların düşmanlarını etkisiz hale getirirken kullandıkları favori silahlarının Ajan 47’nin özel silahı Silverballer tabancalar olduğu ve King of Chinatown’un en çok etkisiz hale getirilmiş karakter olduğu görünüyor.

Kontratlar Modu Hitman serisindeki ilk çoklu oyuncu modu olarak oyunculara kendi  görevlerini oluşturup paylaşma imkanı sunuyor. Oyuncuların bir bölüm, hedef, silahlar ve kendi kurallarını ve yöntemlerini belirlemesi mümkün ve oldukça basit. Oluşturulmuş Kontratları arkadaşlarınız veya Hitman topluluğu ile paylaşabilir, kazandığınız paralar ile yeni silahlar, güncellemeler ve kılıklara ulaşabilirsiniz. Ulaştığınız bu ekstralar ile Kontratlar Modu oyun keyfinizi arttırabilirsiniz.

 

BASIN BÜLTENİ

 

HitmanAbsolution_infographic

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.