-->
EA’den Samsung Galaxy S4’ün Çıkışına 16 Oyun

Electronic Arts, Nisan ayında çıkış yapacak Samsung Galaxy S4’e 16 oyunla destek vermeyi planlıyor. Xbox 360 kontrollerini anımsatan özel bir gamepad ile duyurulan cihazın çıkışı ile birlikte gelecek oyunların arasında The Simpsons: Tapped Out, Real Racing 3, The Sims FreePlay, Need for Speed: Most Wanted, Monopoly, Plants vs. Zombies, Tetris Blitzand ve Bejeweled Blitz gibi […]

16.03.1313 | ulasufuk

Electronic Arts, Nisan ayında çıkış yapacak Samsung Galaxy S4’e 16 oyunla destek vermeyi planlıyor.

Xbox 360 kontrollerini anımsatan özel bir gamepad ile duyurulan cihazın çıkışı ile birlikte gelecek oyunların arasında The Simpsons: Tapped Out, Real Racing 3, The Sims FreePlay, Need for Speed: Most Wanted, Monopoly, Plants vs. Zombies, Tetris Blitzand ve Bejeweled Blitz gibi yapımlar yer alacak.

Electronic Arts yeni platformlar ve OEM başkan yardımcısı Glenn Roland konyla ilgili olarak; “Biz, Samsung Galaxy S4’ün çıkışı ile fanlarımızın favori mobil oyunlarının bazılarını getirmek için Samsung ile ortak çalışmaktan dolayı çok mutluyuz. Cihaz, yüksek çözünürlüklü, büyük ekran ve daha yüksek işlem gücü sayesinde Samsung tüketicilerinin oyunlarımıza daha güzel bakmaklarına bir fırsat verecektir.” dedi.

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.