-->
EA Oyunlarında Bahar İndirimi

Türkiye’nin en büyük oyun dağıtıcısı Aral’dan en beğenilen Electronic Arts oyunlarında %45’e varan indirim oyunseverler için geliyor. 2012 yılına damgasını vurmuş, 2013’ün ise en yeni çıkan oyunlarına muhteşem fiyatlarla sahip olma fırsatını kaçırmayın. Oyunseverlerin heyecanla beklediği 2013 yılının ilk büyük aksiyon oyunu olan %100 Türkçe Crysis 3, bu neslin en iyi oyunlarından biri olarak gösterilen […]

29.03.1313 | ulasufuk

Türkiye’nin en büyük oyun dağıtıcısı Aral’dan en beğenilen Electronic Arts oyunlarında %45’e varan indirim oyunseverler için geliyor. 2012 yılına damgasını vurmuş, 2013’ün ise en yeni çıkan oyunlarına muhteşem fiyatlarla sahip olma fırsatını kaçırmayın.

Oyunseverlerin heyecanla beklediği 2013 yılının ilk büyük aksiyon oyunu olan %100 Türkçe Crysis 3, bu neslin en iyi oyunlarından biri olarak gösterilen Dead Space 3, E3 Oyun Eleştirmenleri tarafından “En İyi Spor Oyunu” ödülü kazanan FIFA 13, en çok satan yaşam simülasyonu olan The Sims 3 ve savaşın en gerçekçi yüzü ile oyuncuları karşı karşıya getiren Battlefield 3’ü koleksiyonunuza katma fırsatını kaçırmayın.

PC, PS3 ve XBOX 360 formatlarında geçerli olacak bu kampanya da en yeni ve en sevilen EA oyunlarını 29 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında kampanyaya katılan tüm satış noktalarından indirimli fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

 

BASIN BÜLTENİ

 

EA-BAHAR-KAMPANYASI-aral-900x900

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin