Çok İşlevli Razer Megasoma 2 Fare Altlığı Piyasaya Çıktı

Razer’ın devrim yaratan hibrid oyun faresi altlığı hem sert, hem de yumuşak yüzey içeriyor

Dünyanın yüksek performanslı oyun sistemleri, donanım ve yazılım lideri Razer™ bugün sert yüzeyin dayanıklılık ve performansı ile yumuşak yüzeyin esnekliği ve rahatlığını birleştiren hibrid oyun faresi altılığı Razer Megasoma 2’nin piyasaya çıktığını duyurdu.

Razer Megasoma 2 silikon bazlı yapısı sayesinde hem sert, hem de yumuşak yüzeylerin faydalarını bir arada sunuyor. Silikon aynı sert altlıklarda olduğu gibi sıkı ve dayanıklı yapısıyla kararlı fare performansı ve isabetli hareket kontrolü sunuyor. Razer Megasoma 2 aynı zamanda yumuşak altlıklar gibi esnek, ayrıca kumaş kaplaması sayesinde oyuncuların ellerinin altında konforlu bir yumuşaklık olmasını da sağlıyor.

Razer Megasoma 2 daha ergonomik ince profil, anti-statik yüzey ve dayanıklılığı arttırıcı yıpranmaz kenarlar sayesinde ilk Megasoma’ya oranla bir çok geliştirme içeriyor.

“Bu, oyunlar için özel olarak üretilmiş, sorunsuz, komple bir çözüm isteyen oyuncular için  harika bir seçim,” diyor Razer kurucu ortağı, CEO’su ve yaratım direktörü Min-Liang Tan. “Büyük sükse yaratan orijinal tasarımı daha da geliştirdik, her zamanki gibi kullanıcılardan gelen yorumları dikkate aldık ve inanıyorum ki dünyanın en iyi fare altlığını yarattık.”

Razer’ın 2012 Ekim ayında duyurduğu yeni 2013/2014 fare altlığı portföyünün bir üyesi olan Razer Megasoma 2 bugünden itibaren www.razerzone.com adresinden dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla buluşuyor.

Razer Megasoma 2 hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.razerzone.com/megasoma2 adresini ziyaret edin. Razer’ın sektöre yön veren fare altılığı teknolojisi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.razerzone.com/scienceofsurfaces adresini ziyaret edin.

Razer Megasoma 2 Hakkında:

Razer Megasoma yumuşak altıkların konfor ve esnekliği ile sert altlıkların isabetliliğini birleştiren, devrim yaratıcı hibrid yapısı sayesinde dünya çapında bir fenomen haline gelmiştir. Razer Megasoma 2 tamamen yenilenen tasarımı ve yapısı ile yüzey dayanıklılığını daha da geliştirerek fare kontrolünde gözle görülür derecede artış sunuyor.

Ürün özellikleri:

  • Hibrid silikon yumuşak/sert altlık
  • Konfor ve isabet sunan özel doku tasarımı
  • Dayanıklı, ansi-statik, yıpranmaz yüzey
  • Kaymaz taban
  • Ürün boyutları: 230 mm/9.06 in. (e) x 350 mm/13.79 in. (b) x 2.3 mm/0.09 in. (y)

 

BASIN BÜLTENİ


Yorum Yazın