Call of Duty: Black Ops II Revolution DLC Harita Paketi, PlayStation 3 ve Windows PC İçin Satışa Sunuldu

Call of Duty: Black Ops II Revolution DLC Harita Paketi, PlayStation 3 ve Windows PC için satışa sunuldu.

PlayStation 3 ve Windows PC’deki Call of Duty: Black Ops II oyuncuları bugünden itibaren oyunun ilk DLC Harita Paketi olan Revolution’a sahip olabilecekler. Revolution dünyanın dört bir yanında geçen dört yeni çokluoyuncu haritası ile tüm Call of Duty: Black Ops II oyuncularına benzersiz seviyede çeşitlilik ve içerik sağlayacak:

Hydro: Pakistan’daki bu hidroelektrik santrali bir anda sularla dolabilen ölümcül bir taşma oluğuna sahip.
Grind: Kaykayın doğum yeri olan Venice plajında bulunan kaykay parkındaki siper almayı zorlaştıran yarı silindirler ve rampalar oyuncuları sıkı çatışmaların içine sokacak.
Downhill: Fransız Alplerindeki bu kayak köyünün karlı haritasında siper olarak kullanabileceğiniz hareketli teleferik sistemi, dikkatsiz olursanız sizi ezerek öldürebilecek.
Mirage: Çin’in Gobi Çölünde bulunan bu lüks tatil köyü kum fırtınaları tarafından harap edilmiş.

Zombies hayranları da Revolution’da çifte doz undead aksiyonu ile karşılaşacaklar. Yeni harita “Die Rise” oyuncuları mahvolmuş bir Çin şehrindeki yıkık gökdelenlerin arasına bırakacak, bu haritada Özel Silahlar zombi sürülerine karşı hayatta kalma açısından büyük rol oynayacak. Revolution’ın yenilikçi yeni Zombies modu “Turned” ise hayranların bu en sevdiği modda işleri tersine çevirecek ve oyunculara zombi olarak oynama imkanı sağlayacak.

Oyuncular Revolution’ı ayrı Harita Paketi olarak satın alabilecek, veya daha avantajlı olan Call of Duty: Black Ops II DLC Season Pass’i tercih edebilecekler. Season Pass sahipleri dört DLC Harita Paketini* indirimli fiyatı ile almanın yanı sıra Nuketown Zombies bonus haritasına ve özel oyun içi kartvizitine de sahip olacaklar.

Call of Duty: Black Ops II oyunu ayrı satılmaktadır ve bu Harita Paketini oynamak için gereklidir.

BASIN BÜLTENİ


Yorum Yazın

Connect with Facebook