Borderlands 2: Add-On Content Pack Bugünden İtibaren Piyasada

Captain Scarlett and Her Pirate’s Booty ve Mr. Torgue’s Campaign of Carnage DLC’lerini içeren perakende pakette ek içerik de bulunuyor

#borderlands2 hash tag’ini kullanarak Twitter sohbetlerine katılabilirsiniz

2K ve Gearbox Software bugün Borderlands 2: Add-On Content Pack* paketinin piyasaya çıktığını duyurdu. Pakette Borderlands 2’nin saatler sürecek ek oyun sunan ilk iki DLC paketi Captain Scarlett and Her Pirate’s Booty ve Mr. Torgue’s Campaign of Carnage’e ek olarak beşinci oynanabilir karakter olan Gaige the Mechromancer de bulunuyor. Paket, Microsoft Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi ve PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi için satışa sunuldu. Borderlands 2 bugüne kadar aralarında Spike 2012 Video Oyun Ödüllerinden “En İyi Shooter” ve “En İyi Çokluoyuncu” ve G4TV’den “Yılın Oyunu” ödüllerinin de bulunduğu 55’ten fazla editöryal ödülü kazandı.

Borderlands 2: Add-On Content Pack Xbox 360 için Xbox LIVE Marketplace ve PlayStation 3 için PlayStation Network üzerinden ikinci DLC’ye kadar yayınlanmış tüm dijital içeriği içinde bulunduruyor ve bu içerikleri daha önce indirmemiş olan Borderlands 2 oyuncularına kaçırılmaması gereken bir fırsat sunuyor. Pakette şunlar bulunuyor:

  • Captain Scarlett and Her Pirate’s Booty DLC paketi;
  • Mr. Torgue’s Campaign of Carnage DLC paketi;
  • Beşinci oynanabilir karakter: Gaige, the Mechromancer;
  • Oyuncuların Mad Moxxi’nin nadir roketatarını kazanmak için savaşacakları Creature Slaughter Dome savaş arenası;
  • Gearbox Gun Pack ve Skyrocket Grenade gibi benzersiz silahlar;
  • Tüm karakterler için ek kafalar ve dokular;
  • Sanctuary’deki altın sandığı açıp nadir ganimetlere ulaşmak için Golden Key.

Borderlands 2 PEGI tarafından 18 ile derecelendirilmiştir ve Xbox 360, PS3™ ve Windows PC için satıştadır. En yeni Borderlands 2 haber ve bilgileri için resmi Borderlands 2 web sayfasını ziyaret edebilir ve Twitter ve Facebook sayfalarını takip edebilirsiniz.

2K, Take-Two Interactive Software, Inc.’in (NASDAQ: TTWO) yayın markasıdır.

* Bu pakete Borderlands 2 dahil değildir, ama bu içerikleri oynamak için gereklidir. Oynamak için online bağlantı gerektirmez.

 

BASIN BÜLTENİ


Yorum Yazın

Connect with Facebook