-->
Beyond: Two Souls’un Çıkış Tarihi Açıklandı (Video)

The Last of Us dışında Sony’nin en çok beklenen PS3 exclusive oyunu Beyond: Two Souls’un nihayet çıkış tarihi açıklandı. Quantic Dream, merakla beklenen oyun Beyond: Two Souls’un PS3 için 8 Ekim’de Kuzey Amerika’da çıkış yapacağını duyurdu. Heavy Rain geliştiricisi Quantic Dream tarafından geliştirilen Beyond: Two Souls’da, Ellen Page örnek alınarak modellenen ve ünlü aktris tarafından […]

03.03.1313 | ulasufuk

The Last of Us dışında Sony’nin en çok beklenen PS3 exclusive oyunu Beyond: Two Souls’un nihayet çıkış tarihi açıklandı.

Quantic Dream, merakla beklenen oyun Beyond: Two Souls’un PS3 için 8 Ekim’de Kuzey Amerika’da çıkış yapacağını duyurdu. Heavy Rain geliştiricisi Quantic Dream tarafından geliştirilen Beyond: Two Souls’da, Ellen Page örnek alınarak modellenen ve ünlü aktris tarafından seslendirilen Jodie Holmes isimli bir kızın hikayesi konu alınacak. Avrupa çıkışı ile ilgili detayların henüz gelmediği fakat muhtemelen Kuzey Amerika çıkış tarihinden birkaç gün sonra çıkacak oyun için bir de video yayınlandı.

Quantic Dream, Spiderman filminde Green Goblin’ı oynayan adam Willem Dafoe’un da oyunda olacağını açığa çıkartarak aktrisin canlandırdığı karakter için bu videoyu yayınladı. Yayınlanan video ve Beyond: Two Souls’un final kutu tasarımına aşağıdan bakabilirsiniz:

beyondtwo-souls

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.