-->
Teenage Mutant Ninja Turtles Oyunlari Bu Yaz Geliyor!

Nickelodeon ve Activision TMNT Video Oyunları İçin Anlaştı. İlk Üç Oyunun Bu Yaz Çıkacağı Bildirildi  Dün Nickelodeon ve Activision Yayıncılık ünlü çizgi kahramanlar Teenage Mutant Ninja Turtles temalı oyunlar için yaptıkları global anlaşmayı duyurdu. Activision , Teenage Mutant Ninja Turtles oyunlarını üretecek. TMNT serisi için oyun endüstrisinde lider olan Activision ile iş birliği yapmaktan gurur […]

08.02.1313 | ulasufuk

Nickelodeon ve Activision TMNT Video Oyunları İçin Anlaştı. İlk Üç Oyunun Bu Yaz Çıkacağı Bildirildi 

Dün Nickelodeon ve Activision Yayıncılık ünlü çizgi kahramanlar Teenage Mutant Ninja Turtles temalı oyunlar için yaptıkları global anlaşmayı duyurdu. Activision , Teenage Mutant Ninja Turtles oyunlarını üretecek.

TMNT serisi için oyun endüstrisinde lider olan Activision ile iş birliği yapmaktan gurur duyduklarını belirten Nickelodeon Tüketici ve Eğlence Ürünleri Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Sherice Torres ” Oyunların kaplumbağaların özelliklerini ve heyecan verici öğelerini yakalayarak oyun severlerin interaktif ve heyecan dolu maceralar yaşamalarını sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

Activision Yayıncılık Minneapolis Başkan Yardımcısı Kurt Niederloh ” Teenage Mutant Ninja Turtles severler benzersiz ve çok tutkulu bir nesil. Biz de bu tutkunun hakkını verecek farklı oyunlar yaratırken Nickelodeon ile çalışmak için sabırsızlanıyoruz ” dedi.

Yeni Teenage Mutant Ninja Turtles çizgi dizi serisi Türkiye’de Kasım ayında lanse edildi. Dizi, her Pazar Digitürk kanal 172’de Türk izleyicisi ile buluşuyor.

 

BASIN BÜLTENİ

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.