-->
Söylenti: PlayStation 4 Kontrolleri Ortaya Çıktı (Görsel)

Geçtiğimiz gün Playstation 4 kontrolleri ile ilgili bir takım bilgiler gün yüzüne çıkmış, kaynaktan gelen bilgilere göre PlayStation 4 kontrollerinin dokunmatik yüzeye sahip olacağı belirtilmişti. Start ve Select tuşlarının yerini alan bu dokunmatik yüzeyin yanı sıra, yeni kontrollerde Share tuşunun da olmayacağı bilgileri ortaya çıkmıştı. PlayStation 4 ile ilgili söylentilerin net cevabı için gözler 20 Şubat […]

15.02.1313 | ulasufuk

Geçtiğimiz gün Playstation 4 kontrolleri ile ilgili bir takım bilgiler gün yüzüne çıkmış, kaynaktan gelen bilgilere göre PlayStation 4 kontrollerinin dokunmatik yüzeye sahip olacağı belirtilmişti.

Start ve Select tuşlarının yerini alan bu dokunmatik yüzeyin yanı sıra, yeni kontrollerde Share tuşunun da olmayacağı bilgileri ortaya çıkmıştı. PlayStation 4 ile ilgili söylentilerin net cevabı için gözler 20 Şubat Çarşamba günü New York’ta düzenlenecek PlayStation Meeting 2013’e çevrilmişken, Destructoid tarafından internette yeni bir görüntü paylaşıldı.

Destructoid, arka planda bir PlayStation 4 geliştirici kiti ile PlayStation 4 kontrolünün yer aldığı bir görüntü paylaşırken, yayınlanan görsele baktığımızda daha önce çıkan söylentilerde belirtildiği gibi Start ve Select tuşlarının olmadığını görüyoruz. Orta kısımda yer alan dokunmatik yüzeyde bu söylentileri doğrular cinsten. Dokunmatik ekranın hemen altında yer alan hoparlör ve kontrolün üstündeki mikrofon girişi de (veya benzer bir şey) dikkatleri çekerken, daha önce belirttiğimiz gibi PlayStation 4 duyurusu ile ilgili net cevabı Çarşamba günü alacağız.

İşte PlayStation 4 kontrolü olduğu söylenen görsel:

 

PS4-Controller1

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.