-->
Sly Cooper: Thieves in Time 27 Mart’ta Hem PS3 Hem PS Vita’da

Sly Çetesi yeni soyguna PlayStation 3 ve PlayStation Vita ile hem de Türkçe olarak çıkıyor! Sony, sadece PlayStation®3 ve PS® Vita’ya özel olarak geliştirilen serinin dördüncü yapımı olan Sly Cooper: Thieves in Time ile oyuncuları eğlenceli olduğu kadar nefes kesen bir maceraya çağırıyor. PS® Vita’ya çıkan ilk Türkçe oyun olma özelliği taşıyan Sly Cooper: Thieves in Time, PS3™ için de tamamen Türkçe […]

14.02.1313 | ulasufuk

Sly Çetesi yeni soyguna PlayStation 3 ve PlayStation Vita ile hem de Türkçe olarak çıkıyor!

Sony, sadece PlayStation®3 ve PS® Vita’ya özel olarak geliştirilen serinin dördüncü yapımı olan Sly Cooper: Thieves in Time ile oyuncuları eğlenceli olduğu kadar nefes kesen bir maceraya çağırıyor. PS® Vita’ya çıkan ilk Türkçe oyun olma özelliği taşıyan Sly Cooper: Thieves in Time, PS3™ için de tamamen Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri ile tüm Avrupa’ya 27 Mart’ta geliyor. 

Sony, sadece PlayStation®3 (PS3™) ve PlayStation® Vita (PS® Vita) için piyasaya sürülecek olan Sly Cooper: Thieves in Time’ın 27 Mart 2013, Çarşamba günü tüm Avrupa çapında eş zamanlı olarak sunulacağını açıkladı.  Serinin dördüncü yapımı, Centilmen hırsız Sly’ın, sadık yardımcıları Bentley, Murray ve ajan Carmelita Fox ile Paris, feodal Japonya ve ortaçağ İngilteresi’nde büyük macerasını konu alıyor.

PS Vita’da ilk kez bir oyun Türkçe oluyor

Sly Cooper: Thieves in Time, sadece PS3™ ve PS® Vita’ya özel geliştirildi. Her iki format için de tamamen Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleri ile gelen oyun, PS® Vita sahiplerini iki kez sevindiriyor. Sly Cooper: Thieves in Time, geçtiğimiz yıl tüm dünyaya tanıtılan Sony’nin yeni nesil taşınabilir eğlence sistemi PS® Vita’nın ilk Türkçe oyunu olma unvanını da taşıyor.

Cross Buy ve Cross Play uyumlu oluşuyla da avantajlı

Sly Cooper: Thieves in Time, oyunculara, PS3™ ve PS® Vita arasında içerik paylaşımı imkanı tanıyarak, oyun deneyimini kesintisiz olarak birlikte yaşayabilecekleri eşsiz bir platform sunan Cross-Play ve Cross-Buy özelliğine sahip. Bu sayede, her iki sistemin de online toplulukları, bu eğlenceye kendi PS® Vita’ları ya da PS3™’leri üzerinden ortak olabiliyor.

Karakterler arası geçiş, yeni silahlar, renkli ve sürükleyici bölümler

Sly Cooper serisinde yer alan birçok karakterin kullanılabildiği yeni oyunda, karakterler arası geçiş yapılabiliyor. Oyuncuların kullanabileceği birçok farklı silah, araç ve gerecin yanı sıra bitirmek zorunda olduğu renkli ve sürükleyici bölümler de yer alıyor.

Daha fazla bilgi için http://slycooper.playstation.com/tr-tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

BASIN BÜLTENİ

PS3_SlyCooperTIT_2D_ENG

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.