-->
Seafight Oyuncularının Sabırsızlıkla Beklediği “Osmanlı Gemisi Kalyon” İlk Kez ve Sadece Playstore’da

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, en popüler oyunları, uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle sunmaya devam ediyor. Popüler Free to Play oyunu Seafight için hazırlanan “Osmanlı Gemisi Kalyon“ ilk kez ve sadece Playstore’da oyunseverler ile buluşuyor. TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, gün geçtikçe kataloğuna eklenen yeni ürünler ile gelişmeye devam ediyor. […]

19.02.1313 | ulasufuk

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, en popüler oyunları, uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle sunmaya devam ediyor. Popüler Free to Play oyunu Seafight için hazırlanan “Osmanlı Gemisi Kalyon“ ilk kez ve sadece Playstore’da oyunseverler ile buluşuyor.

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, gün geçtikçe kataloğuna eklenen yeni ürünler ile gelişmeye devam ediyor. Popüler Free to Play oyunu Seafight için hazırlanan özel “Osmanlı Gemisi Kalyon” ilk kez ve sadece Playstore’da oyunseverler ile buluştu. Seafight oyuncularının sabırsızlıkla beklediği bu içerik Playstore’a özel %25 indirimle, 199 TL yerine 150 TL’ye Playstore’da yerini aldı.

Seafight severler tarafından yoğun şekilde talep edilen Türk bayrağı motifli bu değerli tasarım, Playstore’da oyunseverler ile buluştu.

Osmanlı donanmasının vazgeçilmezleri arasında olan, ilk kez 16. yüzyılda geliştirilen Kalyon, orijinal özelliklerine sadık kalınarak tasarlandı. Bu eşsiz gemi Seafight severlere ayrı bir Osmanlı gemisi deneyimi yaşatacak.

Detaylı bilgi için: http://www.playstore.com/#!/oyun/seafight-osmanli-kalyonu

Seafight oyununu ücretsiz olarak oynayamaya başlamak için: http://tr.seafight.com/?aid=4241&aip=ttnet

Playstore’daki yeni oyunları ve kampanyaları kaçırmamak için Playstore’un resmi Facebook ve Twitter sayfalarını takip edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİ

 

seafight

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.