-->
En İyi 10 Ps3 Exclusive Oyunu

Hayatımız Oyun ekibi olarak şimdiye kadar Ps3 platformuna çıkmış en iyi 10 Exclusive oyunu sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Öncelikle bu eşsiz güzellikteki oyunları bizlere sunan tüm oyun firmalarına Saygı ve Sevgilerimizi sunuyoruz. Exclusive oyunlar sizlerinde bildiği gibi sadece o platform için hazırlanan ve oyun platformlarının can damarını oluşturan nadide oyunlarıdır. Bunlardan çoğu Efsane oyunlar arasına […]

06.02.1313 | ulasufuk

Hayatımız Oyun ekibi olarak şimdiye kadar Ps3 platformuna çıkmış en iyi 10 Exclusive oyunu sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Öncelikle bu eşsiz güzellikteki oyunları bizlere sunan tüm oyun firmalarına Saygı ve Sevgilerimizi sunuyoruz.
Exclusive oyunlar sizlerinde bildiği gibi sadece o platform için hazırlanan ve oyun platformlarının can damarını oluşturan nadide oyunlarıdır. Bunlardan çoğu Efsane oyunlar arasına girmiş ve seri haline dönüşmüşlerdir. İşte o başyapıtlardan bizlere göre en iyi on tanesi…

10-Demon’s Souls

Kendinizi çok sıkı bir oyuncu olarak mı görüyorsunuz, en zor oyunlar bile bana çerez gibi gelir mi diyorsunuz? O zaman sizi Demon’s Soul oynamaya davet ediyoruz. “Zor oyun” tabiri bu oyun için çok kifayetsiz kalıyor. Oyun adeta sabır küpü olanlar için yapılmış. Özellikle Boss savaşları tam anlamıyla muazzam zorlukta.  Ama oyun tek kelimeyle sanat eseri tadında.
 

 

Atlus Co. Tarafından geliştirilen Demon’s Souls ilk etapta sadece Japonya için 15.000 kopya olarak planlanmıştı. Daha sonra sırasıyla Amerika ve Avrupa için piyasaya sunulan ve yaklaşık 1 milyon satış rakamına yaklaşan oyun sıralamamıza 10 numaradan giriyor.

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.