-->
ARCHOS GamePad İle Kazanan Her Zaman Siz Olun!

ARCHOS GamePad başparmağa uygun muhteşem düğmeleri ve hareketli oyun deneyimiyle geliyor! GamePad, Android™ 4.1 ‘Jelly Bean’ işletim sistemi ile Google Play™ and Google Mobile Uygulamaları’na kolaylıkla giriş sağlıyor. 10 mm inceliğinde, 330 gr hafifliğinde tasarımıyla oyun tutkunlarına güç veriyor. Üstelik uygulamalar, internet girişi, e-mail erişimi ve multimedya deneyimiyle bir tabletten çok daha fazlasını vaad ediyor. […]

12.02.1313 | ulasufuk

ARCHOS GamePad başparmağa uygun muhteşem düğmeleri ve hareketli oyun deneyimiyle geliyor! GamePad, Android™ 4.1 ‘Jelly Bean’ işletim sistemi ile Google Play™ and Google Mobile Uygulamaları’na kolaylıkla giriş sağlıyor. 10 mm inceliğinde, 330 gr hafifliğinde tasarımıyla oyun tutkunlarına güç veriyor. Üstelik uygulamalar, internet girişi, e-mail erişimi ve multimedya deneyimiyle bir tabletten çok daha fazlasını vaad ediyor.

Quad-Core grafik sağlayıcı oyunlara gerçeklik hissi katarken, ARCHOS oyun haritası materyalleri, GamePad’in 14 tuşuyla ve çift analog baş başparmak yöneticisiyle buluşunca oyunun içerisinde yaşamanızı sağlıyor.

5 nokta kapasitif 7” ekran,  1024 x 600 piksel, 16 milyon renkle oyunun kurallarını yeniden belirliyor. 3D oyunları çift işlemcili Mali 400 MP4 GPU ile zirveye çıkaran GamePad, 1.6GHZ ve çift işlemcili CPU ile hızınızı ve akışınızı yükseltiyor.

8GB hafıza micro-SD ile 64GB’ a kadar çıkabiliyor. Mini-HDMI girişiyle televizyonunuza da bağlayabileceğiniz GamePad ile şimdi oyunun tadını çıkarın!

 

*ARCHOS GamePad’in TÜRKİYE YETKİLİ DİSTRİBÜTÖRÜ ART SİSTEM’dir.

 

BASIN BÜLTENİ

 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin