-->
Bu Karne Hediyesi Hem Oyun Hem de Ders İçin!

Online alışveriş dünyasının sevilen yüzü elmasepeti.com, sömestr tatiline yaklaştığımız bugünlerde karne heyecanı yaşayan çocuklarına sürpriz yapmak isteyen velilere, Koss’un SB40 mikrofonlu kulak üstü kulaklığını öneriyor. Dil kursları ve yurtdışı bağlantılı merkezler tarafından TOEFL ile benzeri eğitim ve sınavlar için tercih edilen Koss SB40, aynı zamanda derin basları seven oyun meraklıları için ideal bir ürün olarak […]

22.01.1313 | ulasufuk

Online alışveriş dünyasının sevilen yüzü elmasepeti.com, sömestr tatiline yaklaştığımız bugünlerde karne heyecanı yaşayan çocuklarına sürpriz yapmak isteyen velilere, Koss’un SB40 mikrofonlu kulak üstü kulaklığını öneriyor.

Dil kursları ve yurtdışı bağlantılı merkezler tarafından TOEFL ile benzeri eğitim ve sınavlar için tercih edilen Koss SB40, aynı zamanda derin basları seven oyun meraklıları için ideal bir ürün olarak kabul görüyor.  Ses seviyesi ne olursa olsun içinde yer alan dinamik birleşenler sayesinde her zaman düzgün bir ses üretimi sağlayan kulaklık, sahip olduğu 20 – 20.000 Hz’lik frekans aralığı ile en sevilen oyunlara da hayat veriyor. Çocuklar ve gençler, Koss SB40 ile hem oyun oynarken büyük keyif alacak hem de yabancı dil eğitimi gibi interaktif çalışmalarda kaliteli bir öğrenme süreci yaşayacaklar.

Koss SB40’ın yumuşak imitasyon deriden olan kulaklık yastıkları uzun süreli kullanımlarda rahatsızlık vermiyor. Mikrofonu ise sahip olduğu ortam gürültüsünü engelleme özelliğiyle; bir ses tanıma programında dahi seslerin rahatça algılanabilmesine olanak sağlıyor. Ayarlanabilir kafa bandı ile rahat bir kullanım sunan SB40, kaliteli yapısı sayesinde uzun yıllar sağlamlığını koruyor.

126 TL + KDV fiyatla satışa sunulan Koss SB40 kulaklık ile diğer Koss markalı ürünleri elmasepeti.com üzerinden detaylıca inceleyebilir, kendiniz veya sevdikleriniz için uygun olacak bir modele kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

BASIN BÜLTENİ

 

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.