-->
Walking Dead: The Game – Episode 1, iOS’ta Ücretsiz!

VGA ödüllerinde “Yılın En İyi Oyunu” seçilen Telltale Games’in macera oyunu The Walking Dead,  sınırlı bir süre için App Store’da ücretsiz olarak sunuluyor. 2012 yılının en iyi oyunu seçilen ve eleştirmenlerce de oldukça beğenilen ödüllü oyun serisinin ilk oyunu Walking Dead: The Game’i (Episode 1) iOS için ücretsiz indirebileceğiniz gibi, oyunun iPad 2 ve üstü […]

19.12.1212 | ulasufuk

VGA ödüllerinde “Yılın En İyi Oyunu” seçilen Telltale Games’in macera oyunu The Walking Dead,  sınırlı bir süre için App Store’da ücretsiz olarak sunuluyor.

2012 yılının en iyi oyunu seçilen ve eleştirmenlerce de oldukça beğenilen ödüllü oyun serisinin ilk oyunu Walking Dead: The Game’i (Episode 1) iOS için ücretsiz indirebileceğiniz gibi, oyunun iPad 2 ve üstü ile iPhone 4 ve üstü cihazlarla uyumlu olduğunu da belirtelim. Diğer dört bölümüne ise ayrı ayrı 4,99 $’dan sahip olabileceğiniz serinin yine dört bölümünün yer aldığı çoklu paketini ise 14,99 $’dan satın alabiliyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan Walking Dead: The Game (Episode 1) oyununun yer aldığı sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.