-->
Tamamen Türkçe Crysis 3 Ön Siparişte

Crysis 3 oyun severlerin bekleyişine son vermek için geliyor… 2013’ün merakla beklenen ilk büyük shooter oyunu Crysis 3 tamamen ‘Türkçe’ olarak ön siparişe açılıyor. PC, PS3 ve XBOX 360 formatlarında satışa sunulacak olan Crysis 3, bugün www.aralgame.com, D&R, Vatan, Bimeks, Teknosa ve  OverGame gibi prestijli mağazaların online satış sitelerindeki  yerini alıyor. Crysis 3 ön siparişe […]

26.12.1212 | ulasufuk

Crysis 3 oyun severlerin bekleyişine son vermek için geliyor…

2013’ün merakla beklenen ilk büyük shooter oyunu Crysis 3 tamamen ‘Türkçe’ olarak ön siparişe açılıyor. PC, PS3 ve XBOX 360 formatlarında satışa sunulacak olan Crysis 3, bugün www.aralgame.com, D&R, Vatan, Bimeks, Teknosa ve  OverGame gibi prestijli mağazaların online satış sitelerindeki  yerini alıyor.

Crysis 3 ön siparişe özel hediyesi ile geliyor… PC formatı 110 TL, PS3 ve XBOX 360 formatı 180 TL’den satışa sunulacak olan Crysis 3, ön sipariş verenler için özel ve sınırlı sayıda üretilen T-shirt hediyesi ile severlerini tekrar büyüleyecek.

Crytek CEO’su Cevat Yerli tamamen “Türkçe” olan yeni Crysis 3 için,  “En yeni CryENGINE teknolojisini daha da üst seviyeye taşıyarak oyunculara etkileyici görsellerle dolu bir oyun deneyimi yaşatacak yedi farklı tema sunuyoruz. Oyuncuların oyunla buluşacakları günü heyecanla bekliyoruz” diye konuştu.

Crytek tarafından geliştirilen ve son teknoloji ürünü CryENGINE motorunu kullanan Crysis 3, Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi, PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi ve PC için 22 Şubat’ta piyasaya çıkacak. Crysis 3 hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.crysis.ea.com adresini ziyaret edin, en yeni haberleri www.facebook.com/aralgame Facebook veya www.twitter.com/aralgame Twitter® adreslerinden alabilirsiniz.

 

BASIN BÜLTENİ

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin