-->
Sony, PS Vita İçin YouTube Uygulamasını Yayınladı

Sony, yeni nesil taşınabilir eğlence sistemi PlayStation®Vita (PS® Vita) için YouTube uygulamasını yayınladı. Uygulama sayesinde PS® Vita sahipleri artık YouTube üzerinden PS Vita’nın muhteşem görüntü kalitesi sunan 5 inç’lik OLED ekranında video izleyebiliyor. Sony, yeni nesil taşınabilir eğlence sistemi PlayStation®Vita (PS® Vita) için Haziran 2012 itibariyle çeşitli ülkelerde yayınlamaya başladığı YouTube uygulamasını Türkiye’yede sundu. Sony, uygulama ile komediden oyunlara yönelik ipuçlarına […]

22.12.1212 | ulasufuk

Sony, yeni nesil taşınabilir eğlence sistemi PlayStation®Vita (PS® Vita) için YouTube uygulamasını yayınladı. Uygulama sayesinde PS® Vita sahipleri artık YouTube üzerinden PS Vita’nın muhteşem görüntü kalitesi sunan 5 inç’lik OLED ekranında video izleyebiliyor.

Sony, yeni nesil taşınabilir eğlence sistemi PlayStation®Vita (PS® Vita) için Haziran 2012 itibariyle çeşitli ülkelerde yayınlamaya başladığı YouTube uygulamasını Türkiye’yede sundu. Sony, uygulama ile komediden oyunlara yönelik ipuçlarına kadar günün son trendlerini sunan YouTube videolarını, nefes kesici 5 inç (16:9) OLED ekranda izleme keyfi sunuyor. PS Vita kullanıcılarının PS Vita Store aracılığıyla ulaşabileceği YouTube uygulaması ile önerilen videolar, arama, özellikler, video izlerken beğenme veya beğenmeme düğmelerinin yanı sıra videolarla ilgili yorumlara da erişilebiliyor. Ayrıca, kullanıcılar, videonun uygun olup olmadığını işaretleyebildiği gibi güvenli arama filtrelemesi de yapabiliyor. Uygulamada 720p’ye kadar olan videolar yürütülebiliyor.

 

BASIN BÜLTENİ    

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin