-->
Sony PlayStation’dan Oyunculara Yeni Yıl Hediyesi

Starhawk alana God of War 3 bedava  Sony, yeni yıl kampanyası ile oyun tutkunlarının yüzünü güldürüyor. Kampanya kapsamında LightBox Interactive tarafından geliştirilen ve 2012 yılına hızlı tempolu nişancı türünü yeniden tanımlayan oyun olarak damgasını vuran Starhawk alana, destansı God of War® serisinin üçüncü oyunu hediye ediliyor. Sony Center’lar, D&R ve Electroworld mağazalarında geçerli olan kampanya ile oyunseverler bu iki popüler oyuna […]

14.12.1212 | ulasufuk

Starhawk alana God of War 3 bedava 

Sony, yeni yıl kampanyası ile oyun tutkunlarının yüzünü güldürüyor. Kampanya kapsamında LightBox Interactive tarafından geliştirilen ve 2012 yılına hızlı tempolu nişancı türünü yeniden tanımlayan oyun olarak damgasını vuran Starhawk alana, destansı God of War® serisinin üçüncü oyunu hediye ediliyor. Sony Center’lar, D&R ve Electroworld mağazalarında geçerli olan kampanya ile oyunseverler bu iki popüler oyuna sadece 149 TL’ye sahip olabiliyor.

Sony, yeni yılda kendisini ve sevdiklerini mutlu etmek isteyen oyun tutkunlarına özel kampanyasını sunuyor. Kampanya kapsamında sadece PlayStation®3 platformunda oynanan kesintisiz aksiyon ve savaş oyunu Starhawk™ alana, kötü şöhretli Spartalı savaşçı Kratos’un maceralarının üçüncü bölümü olan God of War 3 hediye ediliyor. Sony Center’lar, D&R ve Electroworld mağazalarında 31 Aralık 2012 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında oyunseverler, bu iki efsane oyuna sadece 149 TL’ye sahip olabiliyor.

Üçüncü şahıs nişancı oyununda Starhawk farkı

LightBox Interactive tarafından, Sony Computer Entertainment Worldwide Studios Santa Monica işbirliği ile geliştirilen Starhawk, oyunculara bir yandan saldırı ve savunma yapılarını yörüngedeki bir çıkartma gemisinden gezegen yüzeyine çağırarak savaş meydanını anında değiştirme, diğer yandan da tek oyunculu veya çoklu oyunculu savaşların ortasında düşmanlarını yerle bir etme imkanını sunuyor. Uzayın zapt edilmez sınır bölgesinde geçen bir üçüncü şahıs nişancı oyunu deneyimi yaşatıyor.

Dünyada 5 milyonu aşkın oyuncunun tercihi: God of War® 3

Sony Computer Entertainment’ın popüler yapımı God of War® serisi, üçüncü oyunu ile 2010 yılında PlayStation®3 oyun konsolunda piyasaya sürülmüş ve kısa sürede tüm dünyada 5 milyon 200 bin adetten fazla satarak dikkatleri üzerine çekmişti. Yunan mitolojisinden yararlanarak  oluşturulmuş oyunda, Spartalı savaşçı Kratos’un, Yunan tanrılarına karşı savaşına tanıklık edeceksiniz. Poseidon, Hades, Hermes, Helios ve Zeus gibi tanrılara karşı kıyasıya mücadele ederken, bir yandan da Pandora’nın kutusunun gizemini ortaya çıkarmaya çalışacaksınız. Üçüncü şahıs kamera açısını kullanan God of War 3, özellikle boss savaşlarında birinci şahıs kamera açısını kullanarak oyunculara farklı deneyimler de yaşatıyor.

Daha fazla bilgi için  tr.playstation.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

BASIN BÜLTENİ

 

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin