-->
Silkroad Online 18 Aralık Güncellemesiyle Korkunç Avlanma Etkinliğini Duyurdu

Silkroadcular: Ayni Anda Üç Patron Yaratikla Eglenceli “Anka Kusu Zaman Atagi” Etkinligine Cesaretin Var mi! Öncü oyun yayin ve yapim firmasi Joymax, dünyaca ünlü ücretsiz MMORPG oyunu Silkroad Online için bugün ikinci büyük güncelleme olan “Silkroad’u Yak Bölüm 2: Dogu & Bati Birlesiyor!” için ana etkinliklerinden birini duyurdu. 18 Aralik’tan itibaren Silkroad Online dünya çapinda […]

11.12.1212 | ulasufuk

Silkroadcular: Ayni Anda Üç Patron Yaratikla Eglenceli “Anka Kusu Zaman Atagi” Etkinligine Cesaretin Var mi!

Öncü oyun yayin ve yapim firmasi Joymax, dünyaca ünlü ücretsiz MMORPG oyunu Silkroad Online için bugün ikinci büyük güncelleme olan “Silkroad’u Yak Bölüm 2: Dogu & Bati Birlesiyor!” için ana etkinliklerinden birini duyurdu. 18 Aralik’tan itibaren Silkroad Online dünya çapinda sasirtici 15 Milyon oyuncusunun katilabilecegi ultra heyecan verici etkinligi “Anka Kusu Zaman Atagi” ile ikinci büyük güncellemesini getiriyor. Bu mega güncellemeye hazirlanmak için yeni ve geri dönecek oyuncular http://www.joymax.com/silkroad adresinden oyunu ücretsiz bir sekilde indirip oynayabilirler.

Köylerden gelen çigliklarla ilgili yapilan dedikodular “Anka Kusu Zaman Atagi” adiyla bilinen etkinlik sayesinde artik bir kenara birakilabilir. Oyuncular sadece büyük alevli kanatlari olan Anka Kusu’na karsi mücadele vermeyecek, bununla beraber üç adet ayni zorlukta ve korkutcu Patron Yaratik ile ayni anda savasacak! Silkroad Online’in acimasiz kötü beyinleri tarafindan yapilan bu iki uzun hafta sürecek olan etkinlik gelecek Sali 18 Aralik’ta Dogu ile Bati’nin birlesmesi güncellemesiyle beraber baslayacak. Ismindende anlasilabilecegi gibi nihai egemenlik oyuncularin güçlerini birlestirmesiyle gelecek. Gelecek olan Yetenek Denge Gelistirmesi ile beraber diger irklarla grupça mücadele edip mega yaratiklari alt etmek oldukça mantikli gözüküyor!

Anka Kusu Zaman Atagi Detaylari:

Her seviyedeki oyuncunun etkinligi katilabilmesini kolaylastirmak adina çesitli zamanlarda Anka Kusu iki baslangiç bölgesinde ortaya çikacak: Avrupa’da Altin Düzlügün yakinlarindaki Konstantinopolis ve Çin yakinindaki Güney Çayirlari. Anka Kusu zaman siniri olan 10 dakika içerisinde maglup edilirse yeni bir Anka Kusu dogacak, yeni dogan Anka Kusu gene ayni zamanda maglup edilirse üç adet yeni patron yaratik ortaya çikacak. Etkinligi tamamlayabilmek için bu üç patron yaratik gene 10 dakika içerisinde maglup edilmeli. Etkinligin herhangi bir noktasinda belirtilen zaman dilimi içerisinde yaratiklar maglup edilemezse etkinlik iptal edilir ve sonlandirilir.

Anka Kusu Zaman Atagi oyunculara içerisinde harika epik silah ve zirhlarin bulundugu ödüller sunuyor. Her iki Anka Kusu’da rastgele bir veya iki oyuncuya Abonelik Karti düsürüyor ve bir Abonelik karti sansli tahlilisine çene düsürecek iyilikte muazzam seviye atlama, Üç milyon yetenek puani ve oyuncu tercihi bir set zirh gibi ödüller sunuyor!

Geçen hafta duyurulan büyük güncelleme ile gelecek olan Yetenek Denge Gelistirmeleri ile beraber Silkroad Online gelistirme ve degisikliklere devam ediyor. Geçen ay gelen yeniliklerin tadini alan oyuncularin sabirsizlanmasi gereken ve kaçirmak istemeyecegi epik etkinligide içeren bütün etkinlik detaylarina ve daha fazlasina Silkroad Online’in resmi web sitesi olan http://www.joymax.com/silkroad adresinden ulasabilirsiniz.

 

BASIN BÜLTENİ

 

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.