-->
Rayman Legends’ın Net Çıkış Tarihi Açıklandı!

Ubisoft , 2013’ün ilk çeyreğinde çıkış yapacağı bilinen Wii U platform oyunu Rayman Legends’ın net çıkış tarihini açıkladı. Aslında geçtiğimiz hafta çıkış yapan Wii U konsolu ile birlikte gelmesi planlanan fakat bilinmeyen nedenlerle geciken oyun, 28 Şubat’ta Avrupa’da piyasaya sürülecek. Harika bir 2D platform tarzı süren Rayman Legends, önceki oyun Origins’e yeni bir GamePadkontrol düzeni de ekliyor. Rayman’in […]

07.12.1212 | ulasufuk

Ubisoft , 2013’ün ilk çeyreğinde çıkış yapacağı bilinen Wii U platform oyunu Rayman Legends’ın net çıkış tarihini açıkladı.

Aslında geçtiğimiz hafta çıkış yapan Wii U konsolu ile birlikte gelmesi planlanan fakat bilinmeyen nedenlerle geciken oyun, 28 Şubat’ta Avrupa’da piyasaya sürülecek. Harika bir 2D platform tarzı süren Rayman Legends, önceki oyun Origins’e yeni bir GamePadkontrol düzeni de ekliyor. Rayman’in baş karakteri Globox’a ek olarak Murphy ve Barbara karakterlerini ekleyecek Rayman Legends, Nintendo’nun yeni nesil konsolu Wii U’nun en iyi oyunlarından biri olacak gibi görünüyor.

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.