-->
Need for Speed: Most Wanted’ın İlk DLC’si Çıktı (Video)

EA, Need for Speed: Most Wanted’ın geçtiğimiz günlerde duyurulan ilk DLC’si Ultimate Speed Pack’in satışa sunulması şerefine bir video yayınladı. $9.99 / €9.99 / 800 MS Points fiyat etiketiyle satışa sunulan paket, Pagani Zonda R, McLaren F1LM, Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse, Lamborghini Aventador J ve Hennessey Venom GT Spyder dahil olmak üzere oyuna dünyanın […]

19.12.1212 | ulasufuk

EA, Need for Speed: Most Wanted’ın geçtiğimiz günlerde duyurulan ilk DLC’si Ultimate Speed Pack’in satışa sunulması şerefine bir video yayınladı.

$9.99 / €9.99 / 800 MS Points fiyat etiketiyle satışa sunulan paket, Pagani Zonda R, McLaren F1LM, Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse, Lamborghini Aventador J ve Hennessey Venom GT Spyder dahil olmak üzere oyuna dünyanın en hızlı beş arabasını ekliyor. Ultimate Speed Pack, oyuna 25 yeni High Speed  yarışları, 70’den fazla yeni hız temalı kilometre taşları ve ek ödüller ekleyecek. Pakette ayrıca, Hennessey için Most Wanted Racer etkinliği ve her araç için yeni bir dizi etkinlik yer alacak.

Xbox 360 için Xbox Live, PS3 için PlayStation Network ve PC içinse Origin üzerinden satışa sunulan Ultimate Speed Pack için yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.