-->
God of War: Ascension Türkçe Seslendirme ve Altyazısı İle Yeni Yıla Damgasını Vuracak

2013’ün en sağlam oyunu üstelik Türkçe geliyor Ödüllü oyun serisi God of War: Ascension Türkçe seslendirme ve altyazısı ile yeni yıla damgasını vuracak Sony Computer Entertainment Worldwide Santa Monica Stüdyosu tarafından sadece PlayStation®3’e özel olarak geliştirilen God of War: Ascension™, 2013’ün en sağlam oyunlarından biri olarak öne çıkıyor. Bugüne kadar dünya çapında milyonlar satan efsane serinin başlangıcını işleyen yeni […]

20.12.1212 | ulasufuk

2013’ün en sağlam oyunu üstelik Türkçe geliyor

Ödüllü oyun serisi God of War: Ascension Türkçe seslendirme ve altyazısı ile yeni yıla damgasını vuracak

Sony Computer Entertainment Worldwide Santa Monica Stüdyosu tarafından sadece PlayStation®3’e özel olarak geliştirilen God of War: Ascension™, 2013’ün en sağlam oyunlarından biri olarak öne çıkıyor. Bugüne kadar dünya çapında milyonlar satan efsane serinin başlangıcını işleyen yeni oyunun, Türkçe seslendirmesi ve altyazı seçeneği ile gelmesi ise Türkiye’deki oyuncuların yüzünü güldürüyor.

Sony, sadece PlayStation®3 (PS3™) için piyasaya sürülecek olan tüm dünyada milyonlarca adet satan God of War® oyun serisinin en son bölümü God of War: Ascension™’ın Mart 2013’te Türkiye’de olacağını duyurmuştu. Yeni yıla damgasını vuracak oyun ile ilgili Türkiye’deki oyuncuları sevindiren bir diğer önemli haber ise oyunda Türkçe seslendirme yapılmış olması. Ayrıca Türkçe altyazı seçeneği de oyuncular için artı bir değer. Oyunu merakla bekleyen Türkiye’deki oyuncular,  Kratos’un günâhlarından arınmasının duygusal hikâyesini ve Ares’e olan bağlarından kurtularak özgürlüğüne kavuşma arzusunu doğuran öfkenin ortaya çıkışını Türkçe seslendirme ile deneyimleyecek.

Destansı sinematik hikaye anlatımı, kemiklerinize kadar hissedeceğiniz savaşlar ve son derece etkileyici anların yanı sıra aralarında yenilenmiş bir savaşma sistemi ile God of War’ın meşhur acımasız oyun deneyimi ve büyük ölçekli savaşlarını bir araya getiren yepyeni bir çevrimiçi çoklu oyuncu modunun da bulunduğu birçok geliştirilmiş özellik ile bugüne kadar hiç olmadığı kadar yoğun bir rekabet deneyimi yaşamanız sağlanıyor. Daha fazla bilgi için www.GodofWar.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

BASIN BÜLTENİ

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin