-->
Square Enix, Heroes&Generals’ı Duyurdu!

Square Enix, Danimarkalı oyun stüdyosu Reto-Moto ile birlikte geliştirdiği ve 2. Dünya Savaşını konu alan yeni, yenilikçi online multiplayer oyunu olan Heroes & Generals‘ı duyurdu. Oyun Fps ve Strateji türünü harmanlıyor. Oyuncular isterlerse “kahraman” rolünü seçip tank, tüfek, uçak gibi savaş ekipmanlarını seçip cephede savaşacak, isterlerse de “General” rolünü seçip savaşta galip gelmek için ordusunu […]

07.11.1212 | ulasufuk

Square Enix, Danimarkalı oyun stüdyosu Reto-Moto ile birlikte geliştirdiği ve 2. Dünya Savaşını konu alan yeni, yenilikçi online multiplayer oyunu olan Heroes & Generals‘ı duyurdu.

Oyun Fps ve Strateji türünü harmanlıyor. Oyuncular isterlerse “kahraman” rolünü seçip tank, tüfek, uçak gibi savaş ekipmanlarını seçip cephede savaşacak, isterlerse de “General” rolünü seçip savaşta galip gelmek için ordusunu yönetecek.

Reto-Moto tarafından geliştirilen oyun, şu an PC oyuncuları için kapalı beta olarak oynanabilmekte. Ayrıca yapımcıların planları arasında oyunu tablet ve akıllı telefonlar için de kullanıma açmak bulunuyor.

Hapti.co ‘nun genel müdürü David Guldbrandsen‘in oyun hakkındaki düşünceleri şu yönde “Heroes & Generals iki türün müthiş bir şekilde karıştığı yeni bir deneyim sunuyor. Oyun bugünün oyuncularına kişiye özel içerik sunmakta ayrıca bugünün oyun sektörüne Free2Play yenilikler getiren Reto-moto ile çalışmak da ayrı bir keyif.”

Reto-Moto’nun kurucu ortaklarından Peter Fleckenstein ise Square Enix ile olan ortaklığın Heroes & Generals’in başına gelebilecek en iyi şey olduğunu böylece oldukça büyük bir kitleye ulaşmalarını sağlayacağını, ayrıca daha hızlı daha fazla içerik verebileceklerini belirtti.

Kapalı betaya giriş ve daha fazla bilgi için http://www.heroesandgenerals.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.