-->
Ratchet & Clank: Full Frontal Assault’un Vita Sürümü Ertelendi!

Sony, Ratchet & Clank: Full Frontal Assault’un Vita sürümünün ertelendiğini duyurdu. PlayStation 3 sürümünün ise söz verildiği üzere 27 Kasım’da PSN üzerinden satışa sunulacak oyunun, Vita sürümü ise 2013 Ocak ayında çıkış yapacak. Geliştirici Insomniac Games, Ratchet & Clank: Full Frontal Assault’un PS Vita sürümünün taşınabilir el konsolunda  mümkün olan en iyi oyun deneyimini sağlamak amacıyla […]

21.11.1212 | ulasufuk

Sony, Ratchet & Clank: Full Frontal Assault’un Vita sürümünün ertelendiğini duyurdu.

PlayStation 3 sürümünün ise söz verildiği üzere 27 Kasım’da PSN üzerinden satışa sunulacak oyunun, Vita sürümü ise 2013 Ocak ayında çıkış yapacak. Geliştirici Insomniac Games, Ratchet & Clank: Full Frontal Assault’un PS Vita sürümünün taşınabilir el konsolunda  mümkün olan en iyi oyun deneyimini sağlamak amacıyla ertelendiğini açıkladı.

Sony, beklemeyi telafi etmek amacıyla, hayranların gösterdikleri sabır için bir ödül olarak PS3 sürümüne Mini-Boss Skin Pack isimli ücretsiz bir DLC’de geleceğini belirtti. Çapraz kaydetme ve rekabetçi çapraz oyun desteği ile gelecek $20 fiyat etiketine sahip oyunun, PS3 sürümünü alanlar, Vita sürümünü ücretsiz olarak indirebilecek.

 

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin