-->
Mass Effect 4’de, Frostbite 2 Kullanılacak

Mass Effect serisinin yeni oyununun geliştirme aşamasında olduğu geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Yine Mass Effect evreninde geçecek tamamen yeni bir seriyle karşımıza çıkmaya hazırlanan Bioware, yeni açıklamasında ise Mass Effect 4’te (oyunun adı henüz belli değil) DICE’ın Frostbite 2 adlı oyun motorunu kullanacağını belirtti. Geliştirici BioWare Montreal stüdyolarının yöneticisi Yanick Roy yeni blog yazısında Mass Effect 4’ün Frostbite 2 ile […]

13.11.1212 | ulasufuk

Mass Effect serisinin yeni oyununun geliştirme aşamasında olduğu geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Yine Mass Effect evreninde geçecek tamamen yeni bir seriyle karşımıza çıkmaya hazırlanan Bioware, yeni açıklamasında ise Mass Effect 4’te (oyunun adı henüz belli değil) DICE’ın Frostbite 2 adlı oyun motorunu kullanacağını belirtti.

Geliştirici BioWare Montreal stüdyolarının yöneticisi Yanick Roy yeni blog yazısında Mass Effect 4’ün Frostbite 2 ile geliştirilmesinin yanı sıra oyunun Dragon Age 3’ü geliştiren Edmonton stüdyoları tarafından da destekleneceği belirtti.

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin