-->
Konami Bugün Yeni myPES Uygulamasını Yayınladı

Konami Digital Entertainment GmbH PES 2013 oyunu için, oyunun sosyal medya özelliklerini geliştirecek myPES uygulamasının bugün itibariyle PlayStation3, Xbox 360 ve Windows PC için yayınlandığını duyurdu. Oyuncularla ilk olarak bir yıl önce buluşan myPES Facebook uygulaması oyun ile sosyal medya ağı arasında doğrudan bağlantı kuruyor. PES 2013 kullanıcıları hem online, hem de offline maçlarda bir […]

13.11.1212 | ulasufuk

Konami Digital Entertainment GmbH PES 2013 oyunu için, oyunun sosyal medya özelliklerini geliştirecek myPES uygulamasının bugün itibariyle PlayStation3, Xbox 360 ve Windows PC için yayınlandığını duyurdu.

Oyuncularla ilk olarak bir yıl önce buluşan myPES Facebook uygulaması oyun ile sosyal medya ağı arasında doğrudan bağlantı kuruyor. PES 2013 kullanıcıları hem online, hem de offline maçlarda bir çok yeni istatistik ve başarıdan faydalanabilecekler. myPES işlevselliği ayrıca özel ligler ve bölgesel gruplar yaratma ve katılma imkanını da sunuyor. Oyuncular kayıt olduktan sonra ülke ve şehirlerine bağlı olarak gruplara katılabilecek ve yakınlarında yaşayan oyuncularla kolayca irtibat kurabilecekler.

MyPES uygulaması KONAMI’nin PES’i tüm oyuncular için yenilikler ve ücretsiz güncellemelerle sürekli olarak destekleme politikasının en son örneklerinden biri.

 

BASIN BÜLTENİ

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin