-->
Knight Online’da İki Yeni Sunucu

Knight Online yeni sunucularıyla oyun içi yatırımlarını sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta başında TITAN sunucusuna kayıtları almaya başlayan Knight Online’ın yayıncı firması NTT Game,gelen talepler karşısında diğer yeni sunucusu DESTAN’ı da devreye aldı. Açılan yeni sunucuları oyuncuların yoğun talepleri nedeniyle açtıklarını belirten NTT Game yetkilileri, yeni sunucularda yeni şövalyeler aradıklarını dile getirdiler. DESTAN’ın Knight Online’ın ilk Türkçe […]

01.11.1212 | ulasufuk

Knight Online yeni sunucularıyla oyun içi yatırımlarını sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta başında TITAN sunucusuna kayıtları almaya başlayan Knight Online’ın yayıncı firması NTT Game,gelen talepler karşısında diğer yeni sunucusu DESTAN’ı da devreye aldı.

Açılan yeni sunucuları oyuncuların yoğun talepleri nedeniyle açtıklarını belirten NTT Game yetkilileri, yeni sunucularda yeni şövalyeler aradıklarını dile getirdiler. DESTAN’ın Knight Online’ın ilk Türkçe isimli sunucusu olduğuna da değinen yetkililer, Türkiye’deki Knight Online oyuncularına Türkçe bir isimle bir jest yapmak istediklerini, başta güvenlik olmak üzere birçok yeniliğin de çok yakında geleceğini belirttiler.

Tüm oyuncular NTT Game güvencesi ile açılmış yeni sunuculara giriş yaparak, Knight Online dünyasında yeni karakterler yaratmanın keyfine varabiliyorlar.

 

BASIN BÜLTENİ

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin