-->
Hitman: Absolution’da Online Pass Olmayacak

Square Enix, 20 Kasım’da yani bugün itibari ile dünya çapında çıkış yapacak Hitman: Absolution’ın Contracts modunda planladığı online pass sistemini kaldırdığını açıkladı. Contracts modunu ilk once online pass sistemi ile getirmeyi düşünen IO Interactive, bu modu herkese tanıtmak için bu düşüncelerinden vazgeçtiklerini açıkladı. Geliştirici açıklamasının devamında, Hitman: Absolution’ın Contracts modu için herhangi bir ücret alınmayacağını, […]

20.11.1212 | ulasufuk

Square Enix, 20 Kasım’da yani bugün itibari ile dünya çapında çıkış yapacak Hitman: Absolution’ın Contracts modunda planladığı online pass sistemini kaldırdığını açıkladı.

Contracts modunu ilk once online pass sistemi ile getirmeyi düşünen IO Interactive, bu modu herkese tanıtmak için bu düşüncelerinden vazgeçtiklerini açıkladı. Geliştirici açıklamasının devamında, Hitman: Absolution’ın Contracts modu için herhangi bir ücret alınmayacağını, ayrıca bu modun Kuzey Amerika’da oyunun menüsünde otomatik olarak görüleceğini, Avrupa’da ise bu moda kutunun içinde bulunacak kod ile veya Contracts Pass satın al seçeneği ile erişilebileceğini belirtti.

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.