-->
GTA V Görselindeki Adam Yeni Kahramanımız mı?

Grand Theft Auto V  için yeni bir görsel ortaya çıktı. Oyuncuların merakla beklediği GTA V, ilkbahar 2013’te çıkış yapacak ve ikinci videosu 14 Kasım’da yayınlanacak. Daha önce yayınlanan görselde ATV motorunun üstünde elinde keskin nişancı tüfeği ile gördüğümüz orta yaşlı adamı, bu kez bir jetski üzerinde elinde uzi ile görürken, bu görüntünün muhtemelen bir polis kovalamaca sahnesinden olduğunu tahmin […]

08.11.1212 | ulasufuk

Grand Theft Auto V  için yeni bir görsel ortaya çıktı. Oyuncuların merakla beklediği GTA V, ilkbahar 2013’te çıkış yapacak ve ikinci videosu 14 Kasım’da yayınlanacak.

Daha önce yayınlanan görselde ATV motorunun üstünde elinde keskin nişancı tüfeği ile gördüğümüz orta yaşlı adamı, bu kez bir jetski üzerinde elinde uzi ile görürken, bu görüntünün muhtemelen bir polis kovalamaca sahnesinden olduğunu tahmin ediyorum.Yeni görsel ile paylaşılan oyunun ana karakteri hakkında ipucu veren ” Kahraman yeni bir başlangıç için doğu sahiline taşınmış bir gangster” yazısı acaba bu karaker yeni kahramanımız mı dedirtiyor. Karakterin görünümüne bakılırsa kötü bir adama benziyor ve bu adam gerçekten bizim kahraman ise ilginç olacaktır.

Yeni görsele yukarıdan, daha önce yayınlanan görsele ise aşağıdan bakabilirsiniz:

 

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin