-->
Black Ops 2’yi Aralıksız 135 Saat Oynayarak Rekor Kırdı!

Avustralya’nın Sidney kentinde yaşayan Okan Kaya, Call of Duty serisinin yeni piyasaya çıkan oyunu Call of Duty: Black Ops 2’yi tam 135 saat 50 dakika aralıksız oynayarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi. Dünyanın en uzun süre aralıksız oyun oynayan kişisi olarak rekor kıran Kaya, Guinness kurallarına uygun olarak her saat başında 10 dakikalık molalar verdi. 28 yaşında […]

21.11.1212 | ulasufuk

Avustralya’nın Sidney kentinde yaşayan Okan Kaya, Call of Duty serisinin yeni piyasaya çıkan oyunu Call of Duty: Black Ops 2’yi tam 135 saat 50 dakika aralıksız oynayarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi.

Dünyanın en uzun süre aralıksız oyun oynayan kişisi olarak rekor kıran Kaya, Guinness kurallarına uygun olarak her saat başında 10 dakikalık molalar verdi. 28 yaşında bir e-ticaret sitesinde satış müdürü olarak görev yapan Kaya, sporcu içecekleri ve hafif yemekler ile enerjisini yüksek tutmaya çalıştı. 120 saat 7 dakikalık bir önceki rekoru büyük bir farkla geçen Kaya, 135 saatlik sürede ellerine kramplar girdiğini ve bandajlar geçirdiğini belirtti.

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin