-->
Black Ops 2, İngiltere’deki 450 Mağazada Beş Dakika da 10.000 Adet Sattı

Piyasalardaki yerini alan Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 2, İngiltere’de gece etkinliği düzenleyen Blockbuster mağazalarının tümünde, satışın başlamasından itibaren ilk 5 dakika da 10.000 ‘den fazla sattı. Blockbuster UK mağazalarının ticari direktörü Gerry Butler tarafından yapılan açıklamaya göre, binlerce insanın katılımı ile gerçekleşen Call of Duty: Black Ops 2’nin büyük gecesinde 450 […]

14.11.1212 | omeri

Piyasalardaki yerini alan Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 2, İngiltere’de gece etkinliği düzenleyen Blockbuster mağazalarının tümünde, satışın başlamasından itibaren ilk 5 dakika da 10.000 ‘den fazla sattı.

Blockbuster UK mağazalarının ticari direktörü Gerry Butler tarafından yapılan açıklamaya göre, binlerce insanın katılımı ile gerçekleşen Call of Duty: Black Ops 2’nin büyük gecesinde 450 Blockbuster mağazasında yalnız ilk beş dakika içinde oyun 10.000 ‘den fazla sattı.

Xbox 360, PC ve PS3 için dünya çapında piyasaya çıkan Call of Duty: Black Ops 2, Wii U için 18 Kasım’da Kuzey Amerika’da, 30 Kasım’da da Avrupa’da çıkış yapacak.

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin