-->
47’yi Arayan Ajanlar Kadıköy’ü Bastı

HITMAN:ABSOLUTION Türkiye’ye gelmeden sokakları ajanlar bastı. Kadıköy İskelesi ve Çarşısı civarında dikkatleri üzerlerine çeken ajanlar, şaşkın bakışlar arasında gelen geçene Ajan 47’nin fotoğraflarını gösterek “Bu adamı buralarda gördün mü?” diye sordular. Kadıköy’de bir İnternet kafeye de dalan 10 ajan, mekanda oyun oynayanları şok etti. Multiplayer oyuncular ve müdavimler ajanlara şaşkın bakışlar fırlattı ve kısa bir […]

09.11.1212 | ulasufuk

HITMAN:ABSOLUTION Türkiye’ye gelmeden sokakları ajanlar bastı. Kadıköy İskelesi ve Çarşısı civarında dikkatleri üzerlerine çeken ajanlar, şaşkın bakışlar arasında gelen geçene Ajan 47’nin fotoğraflarını gösterek “Bu adamı buralarda gördün mü?” diye sordular.

Kadıköy’de bir İnternet kafeye de dalan 10 ajan, mekanda oyun oynayanları şok etti. Multiplayer oyuncular ve müdavimler ajanlara şaşkın bakışlar fırlattı ve kısa bir panik havası mekanı sardı.

TIGLON’un Türkiye’de dağıtacağı HITMAN: ASOLUTION bilindiği üzere tüm konsollarda ve PC’de oynanabilecek. Basın tanıtımı öncesi Türkiye’de sokağa yayılmış en geniş ve uzun soluklu COSPLAY etkinliği de oyundan önce oyun severlerle buluştu. Kadıköy’de başlayan etkinlik , saat 16:00 ‘da 09 Kasım’da Bağdat caddesi ve aynı saatte 13 kasım’da  İstiklal Caddesi’nde devam edecek. En azından bir HITMAN yakalar hatıra resmi çektiririz diyenlere duyurulur.

 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.