-->
2012’nin Son Büyük League of Legends Turnuvası ESL’de Başlıyor!

Asus’un muhteşem ödüllerle desteklediği, 2012’nin en son ve en heyecanlı League of Legends turnuvası ESL Türkiye’de (www.esl.eu/tr) oyuncularla buluşuyor! Turnuva ve eSpor açısından oldukça heyecanlı ve hareketli geçen 2012’nin en son ve en eğlenceli turnuvası ESL Türkiye’de başlıyor. Asus’un desteğiyle gerçekleşen League of Legends turnuvasında katılımcılar hem eğlenceli saatler geçirecek, hem de birbirinden güzel Asus […]

27.11.1212 | ulasufuk

Asus’un muhteşem ödüllerle desteklediği, 2012’nin en son ve en heyecanlı League of Legends turnuvası ESL Türkiye’de (www.esl.eu/tr) oyuncularla buluşuyor!

Turnuva ve eSpor açısından oldukça heyecanlı ve hareketli geçen 2012’nin en son ve en eğlenceli turnuvası ESL Türkiye’de başlıyor. Asus’un desteğiyle gerçekleşen League of Legends turnuvasında katılımcılar hem eğlenceli saatler geçirecek, hem de birbirinden güzel Asus ödüllere sahip olmak için kıyasıya bir mücadeleye girecekler.Üstelik ESL’in son yeniliği olan, eSpor ve online oyunlarda devrim niteliği taşıyan yeni uygulaması “Turnuva Kod Sistemi” sayesinde maçlar daha önce hiç olmadığı kadar kolay oynanacak.

HERKES İÇİN ÖDÜL

Birinci takımın 5 adet Asus dokunmatik ekranlı dizüstü bilgisayar kazanacağı turnuvada dereceye giren takımlar birbirinden güzel Asus ödüllerin yanı sıra Riot Point ve ESL Premium da kazanacaklar. 5 hafta boyunca devam edecek turnuva Türkiye sunucusunda oynanacak. Dört ayrı elemeden oluşacak turnuvada, her elemede ilk 8’e giren takımlar büyük final grubuna kalarak büyük ödüller için mücadele edecekler. Üstelik ödüller sadece büyük finalde dereceye giren takımlar için değil; ön elemelerde finale çıkmaya hak kazanan tüm oyuncular ESL’de biraz daha ayrıcalıkları olsun diye 1 aylık ESL Premium kazanacaklar.

Avrupa’nın en büyük oyun ligi ESL ve oyuncular için en iyi ekipmanları üreten Asus bir araya gelerek 2012 yılının son büyük turnuvasını LoL severlere sunuyor. Bu heyecana dahil olmak ve senenin en eğlenceli turnuvasında yerinizi almak istiyorsanız ESL Türkiye’de (www.esl.eu/tr) yerinizi almakta gecikmeyin.

 

BASIN BÜLTENİ

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin