-->
Splinter Cell’in Büyük Duyurusu Açıklandı!

Geçtiğimiz gün, çok yakında Splinter Cell ile ilgili büyük bir duyuru olacağını sizlerle paylaşmıştık. Serinin resmi Facebook sayfasında yayınlanan bir görsel ile birlikte “ Biz büyük bir duyuru yapmaya hazırlanıyoruz… Görüntünün daha fazlasını görmek istiyorsanız ‘Beğen’e tıklayın” ibaresi mevcuttu ve konuyla ilgili Ubisof’tan açıklama gecikmedi. Ubisoft, ünlü yazar Nathan Edmondson ve sanatçı Marc Laming ile Tom Clancy’s Splinter […]

11.10.1212 | ulasufuk

Geçtiğimiz gün, çok yakında Splinter Cell ile ilgili büyük bir duyuru olacağını sizlerle paylaşmıştık. Serinin resmi Facebook sayfasında yayınlanan bir görsel ile birlikte “ Biz büyük bir duyuru yapmaya hazırlanıyoruz… Görüntünün daha fazlasını görmek istiyorsanız ‘Beğen’e tıklayın” ibaresi mevcuttu ve konuyla ilgili Ubisof’tan açıklama gecikmedi.

Ubisoft, ünlü yazar Nathan Edmondson ve sanatçı Marc Laming ile Tom Clancy’s Splinter Cell serisine dayalı bir çizgi roman serisi yaratacaklarını duyurdu.

2013 yılında çıkacak Splinter Cell: Echoes çizgi romanı,  Tom Clancy’s Splinter Cell : Conviction ve Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist olayları arasındaki zamanı anlatacak.  Sıralı olmadığını belirterek, çizgi romandan örnek sayfalara aşağıdan bakabilirsiniz:

 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

 

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin