-->
Rockstar, GTA V’in Çıkış Tarihini Onayladı

Bir önceki haberimizde GTA V’in yeni sanatsal çalışmalarını ve İngiltere’li perakendeci GAME’in çıkış aralığı olarak ilkbahar 2013 iddiasını sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise Grand Theft Auto V’in çıkış aralığı resmi olarak birinci ağızdan Rockstar Games’ten geldi. Sessizliğini bozan Rockstar Games, PS3 ve Xbox 360 platformları için çıkacağını belirttiği GTA V’in çıkış aralığını ise 2013’ün ilkbahar ayları […]

30.10.1212 | ulasufuk

Bir önceki haberimizde GTA V’in yeni sanatsal çalışmalarını ve İngiltere’li perakendeci GAME’in çıkış aralığı olarak ilkbahar 2013 iddiasını sizlerle paylaşmıştık.

Şimdi ise Grand Theft Auto V’in çıkış aralığı resmi olarak birinci ağızdan Rockstar Games’ten geldi. Sessizliğini bozan Rockstar Games, PS3 ve Xbox 360 platformları için çıkacağını belirttiği GTA V’in çıkış aralığını ise 2013’ün ilkbahar ayları olarak açıkladı. PC ile ilgili olarak herhangi bir açıklamanın yapılmadığı oyunun ön siparişinin PlayStation 3 ve Xbox 360 için 5 Kasım’da başlayacağı da duyuruldu.

Rockstar Games’ten Sam Houser, “Grand Theft Auto V, açık dünya oyun tasarımı ile ilgili öğrendiğimiz her şeyin üzerine inşa ediliyor.Biz görüntüleri hayranlarla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz” dedi. Oyunun çıkış aralığı şerefine yayınlanan yeni sanatsal çalışma görseline aşağıdan bakabilirsiniz:

 

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin