-->
PES 2013’ün İlk Güncellemesi Yayınlandı!

Konami, PES 2013’ün PC,PS3 ve Xbox 360 için ilk güncellemesini yayınladı. Yayınlanan güncelleme ile birlikte PES 2013’e online oyun için Widget sistemi eklendi. Bu sistemle online işlemler daha kolaylaşacak.Yani daha kolay online arkadaşlarınızı izleyebilecek ve  daha rahat online maçlar düzenleyebileceksiniz.Güncelleme ile oyuna Topluluk modları da eklenecek. Bu mod, oyunculara kendi sonuçlarını ve arkadaşlarının ilerlemelerini takip […]

12.10.1212 | ulasufuk

Konami, PES 2013’ün PC,PS3 ve Xbox 360 için ilk güncellemesini yayınladı. Yayınlanan güncelleme ile birlikte PES 2013’e online oyun için Widget sistemi eklendi.

Bu sistemle online işlemler daha kolaylaşacak.Yani daha kolay online arkadaşlarınızı izleyebilecek ve  daha rahat online maçlar düzenleyebileceksiniz.Güncelleme ile oyuna Topluluk modları da eklenecek. Bu mod, oyunculara kendi sonuçlarını ve arkadaşlarının ilerlemelerini takip etmek için şans veriyor. Ayrıca, online oyuncular için ilk yarı maçları kabul etmek de mümkün olacak.

Konami  ayrıca, PES 2013’e gelen ikinci parti ücretsiz DLC ile ilgili detayları da paylaştı. İkinci parti DLC’de bütün yaz transferleri yansıtmak için oyuncu kadrolarının yenilenmesi, yeni UEFA elemanlarının eklenmesi, takım güncellemeleri ve 11 yeni önyükleme tasarımı olacak.

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin