-->
Mass Effect 3’ün Ücretsiz Multiplayer DLC’sine Tanıtım Videosu

BioWare, Mass Effect 3’ün multiplayer bölümü için ücretsiz olarak yayınlanacak “Retaliation” DLC’sine tanıtım videosu yayınladı. Retaliation DLC’si, 9 Ekim’de Amerika’da, 10 Ekim’de de Avrupa’da Xbox LIVE, Origin ve PlayStation Network üzerinden indirilmeye hazır olacak. Yeni karakterler, yeni düşmanlarla multiplayer maçlar,ölümcül silahlar, yeni çevresel tehlikeler ve tuzaklar içeren altı harita üzerinde savaş öğelerini içinde barındıracak DLC, Mass […]

08.10.1212 | ulasufuk

BioWare, Mass Effect 3’ün multiplayer bölümü için ücretsiz olarak yayınlanacak “Retaliation” DLC’sine tanıtım videosu yayınladı.

Retaliation DLC’si, 9 Ekim’de Amerika’da, 10 Ekim’de de Avrupa’da Xbox LIVE, Origin ve PlayStation Network üzerinden indirilmeye hazır olacak. Yeni karakterler, yeni düşmanlarla multiplayer maçlar,ölümcül silahlar, yeni çevresel tehlikeler ve tuzaklar içeren altı harita üzerinde savaş öğelerini içinde barındıracak DLC, Mass Effect 3’ün multiplayer deneyimi için bugüne kadar çıkan en büyük genişleme paketi olacak.

Mass Effect 3: Retaliation için yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin