-->
Knight Online Yenilendiİ!

Oyunun İçeriğini Oyuncularla Beraber Değiştirdi NTT Game yayıncısı olduğu Knight Online için oyun içi sorunları düzeltecek ve grafikleri iyileştirecek bir yama yayınladı. Oyuncuların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan yamayla birlikte oyunun görselliği ve oynanabilirliği arttırılırken, yeni özellikler de beraberinde geldi. Knight Online’ın yayın haklarını almasıyla birlikte oyun içinde yenileme ve düzenlemeler yapmaya başlayan NTT Game, […]

09.10.1212 | ulasufuk

Oyunun İçeriğini Oyuncularla Beraber Değiştirdi

NTT Game yayıncısı olduğu Knight Online için oyun içi sorunları düzeltecek ve grafikleri iyileştirecek bir yama yayınladı. Oyuncuların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan yamayla birlikte oyunun görselliği ve oynanabilirliği arttırılırken, yeni özellikler de beraberinde geldi.

Knight Online’ın yayın haklarını almasıyla birlikte oyun içinde yenileme ve düzenlemeler yapmaya başlayan NTT Game, ilk içerik yaması paketini yayına aldı. Yama Perşembe günü itibariyle oyuncular tarafından indirilmeye başlandı.

Oyun içinde problemli görülen ve oyuncuların değiştirilmesini istediği alanların üzerinde durduklarını belirten NTT Game yetkilileri, yamanın içeriğini bu yönde hazırladıklarını ilettiler. Yamayla beraber “Castle Siege War” yani kale kuşatma savaşlarının sistemi değişirken, karakterlerin daha hızlı gelişmesine olanak tanıyan “Seviye Atlama” özelliği de geri geldi. Ayrıca, oyunculara sıkıntı yaratan bug’lar yani sorunlar da tespit edilerek düzeltildi ve oyunun grafiklerine iyileştirmelere gidildi.

Oyun artık daha adil!

NTT Game yetkilileri kale kuşatma savaşlarındaki değişiklikler için, “klanları karşı karşıya getiren ve oldukça çekişmeli geçen, “Castle Siege War”, kale kuşatma savaşlarında oyunculardan gelen isteklere göre değişiklikler yapıldı. Kaleyi ele geçiren takım belli süre kaleyi savunabilirse kalenin sahibi olabiliyor. Bu değişiklikle suistimal edilebilen durumlar ortadan kaldırdı. Değişiklikler tamamen oyuncuların istekleri ve beklentileri neticesinde yapıldığı için daha keyifli ve adil bir sistem oluşturduğumuzu düşünüyoruz” diyor.

Eski Oyuncuları Çağıran Özellikler Eklendi

Yapılan değişikliklerle tekrar Knight Online oynamaya başlayan kişilerin sayısında önemli bir artış gördüklerini belirten NTT Game yetkilileri, yayınlanan yamanın da çok sayıda dönüş sağlayacağını öngörüyorlar.

“Yamada, Seviye Atlama özelliği geri geliyor. Bu özellik sayesinde oyuncular karakterlerinin seviyesini birkaç saniye gibi çok kısa bir süre içerisinde yükseltebilecekler. Eski oyuncular da Seviye Atlama sayesinde alıştıkları eski oyun içi karakterlere geri dönebilecekler…”

Uzun zamandır beklenen bir diğer değişiklikse, oyuncular tarafından yaratılan oyuniçi karakterlerin ırk ya da cinsiyet gibi değişimlerin bu yayınlanan yama ile yakın zamanda tekrar aktive edebilecek olması.

Yenilikler devam edecek

NTT Game yetkilileri, yayınlanan yamanın aslında bir alt yapı çalışması olduğunu, bu sayede daha fazla yeniliğin, geliştirmenin ve güvenlik önlemlerinin daha kolay alınabileceğini belirttiler.

Sadece Türkiye’de 20 milyona yakın kayıtlı kullanıcısı bulunan Knight Online’ın oyuncu sayısındaki hedefi de yenilikler ile beraber artıyor.

 

BASIN BÜLTENİ

 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin