-->
Hitman: Absolution’dan “Introducing Disguises” Videosu

Bir Square Enix studyosu olan IO Interactive A/S sunar, “INTRODUCING: DISGUISES”. INTRODUCING video serisindeki bu 5. fragmanda oyundaki kılık değiştirme dinamikleri ortaya koyuluyor. Öldürmek için doğru anı kollayan Ajan 47 kılık değiştirerek kalabalığa kolayca karışabilir ve bulunduğu ortamda farkedilmeden hareket edebilir. Bu gerçekten benzersiz özellik sadece HITMAN serilerine özgüdür ve kılık değiştirme dinamiği HITMAN: ABSOLUTION […]

19.10.1212 | ulasufuk

Bir Square Enix studyosu olan IO Interactive A/S sunar, “INTRODUCING: DISGUISES”. INTRODUCING video serisindeki bu 5. fragmanda oyundaki kılık değiştirme dinamikleri ortaya koyuluyor. Öldürmek için doğru anı kollayan Ajan 47 kılık değiştirerek kalabalığa kolayca karışabilir ve bulunduğu ortamda farkedilmeden hareket edebilir. Bu gerçekten benzersiz özellik sadece HITMAN serilerine özgüdür ve kılık değiştirme dinamiği HITMAN: ABSOLUTION ile bir adım öteye taşınacak.

IO INTERACTIVE’ın yeni oyun motoru GLACIER 2™ teknolojisi ile tamamen oyun içi anlara yer veren INTRODUCING: DISGUISES, HITMAN®: ABSOLUTION™’ın yaşayan canlı dünyasında bir çok olasılığa sahip zengin ve derin oynanışı gözler önüne seriyor.

HITMAN: ABSOLUTION 20 Kasım 2012’de PlayStation®3, Xbox 360® ve Windows PC platformlarında satışa çıkıyor.

 

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.