-->
Guardians of Middle-Earth’ün PS3 Kutu Tasarımı

Geçtiğimiz dakikalarda yayınladığımız Guardians of Middle-Earth’ün çıkış tarihi ve fiyatlandırması haberinden sonra, şimdi de oyunun PS3 kutu tasarımı geldi. Guardians of Middle-Earth’ün 4 Aralık’ta £11.99 fiyatıyla PSN’de, PS3 için kutulu sürümünün de 7 Aralık’ta raflarda olacağını hatırlatalım. Xbox 360  içinse 1200 MS puanından  sonbaharda Xbox Live Arcade’de yerini alacak oyunun Xbox 360 versiyonunun  kutulu olarak satılmayacağı belirtiliyor. Monolith tarafından geliştirilen, dağıtımı da […]

09.10.1212 | ulasufuk

Geçtiğimiz dakikalarda yayınladığımız Guardians of Middle-Earth’ün çıkış tarihi ve fiyatlandırması haberinden sonra, şimdi de oyunun PS3 kutu tasarımı geldi.

Guardians of Middle-Earth’ün 4 Aralık’ta £11.99 fiyatıyla PSN’de, PS3 için kutulu sürümünün de 7 Aralık’ta raflarda olacağını hatırlatalım. Xbox 360  içinse 1200 MS puanından  sonbaharda Xbox Live Arcade’de yerini alacak oyunun Xbox 360 versiyonunun  kutulu olarak satılmayacağı belirtiliyor.

Monolith tarafından geliştirilen, dağıtımı da Warner Bros. tarafından üstlenilen MOBA türündeki oyunun PS3 için yayınlanan kutu tasarımına aşağıdan bakabilirsiniz:

Popüler Haberler


Birleşme KRAFTON’un Bağımsız Stüdyo Sistemini Güçlendirecek ve Stüdyolarının


Sezonun en popüler oyunlarına inanılmaz ışın izleme ve DLSS performansı sunan GeForce RTX 3060 Ti


Konsollar oyun satışlarını yüzde 10 etkiledi


Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Teknosa, kampanyalarla dolu Kasım ayında teknoloji severlerin