-->
Assassin’s Creed III’ten Yeni Ekran Görüntüleri ve Sanatsal Çalışmalar

Ubisoft’un multiplatform oyunu Assassin’s Creed III için yeni ekran görüntüleri ve sanatsal çalışmalar yayınlandı. Assassin’s Creed III, Ubisoft Montreal tarafından, multiplayer  için Ubisoft Annecy ve deniz savaşları içinde Ubisoft Singapore’dan yardım alınarak geliştiriliyor. Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu olan ve Amerikan Devrimi sırasında geçecek Assassin’s Creed III’te yeni oynanabilir karakter Connor’ın yanı sıra yeni bir de mekanı olacak. […]

07.10.1212 | erkan

Ubisoft’un multiplatform oyunu Assassin’s Creed III için yeni ekran görüntüleri ve sanatsal çalışmalar yayınlandı.

Assassin’s Creed III, Ubisoft Montreal tarafından, multiplayer  için Ubisoft Annecy ve deniz savaşları içinde Ubisoft Singapore’dan yardım alınarak geliştiriliyor. Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu olan ve Amerikan Devrimi sırasında geçecek Assassin’s Creed III’te yeni oynanabilir karakter Connor’ın yanı sıra yeni bir de mekanı olacak.

30 Ekim’de Xbox 360 ve PS3 için, Nintendo Wii U için 18 Kasım, PC içinse 20 Kasım’da çıkış yapacak oyun için yayınlanan multiplayer kısmından, yeni duyurulan The Tyranny of King Washington  DLC’sinden ve sanatsal çalışmalardan oluşan 23 yeni görsele aşağıdan bakabilirsiniz:

 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Popüler Haberler


Playstore’un yıl sonu kampanyası ile yüzlerce oyun yüzde 95’e varan indirimle oyunseverlerle buluşuyor.


Spotify’ın PlayStation 5 konsolunda yepyeni bir entegrasyonu bulunuyor


Üstün Görüntü, Ses ve En Yeni Oyun Özellikleri ile LG ve Xbox, Oyuncuların Hayallerini Gerçekleştiriyor.


ROG RX Optik Mekanik Anahtarlara sahip yeni klavye, oyunculara yönelik özelliklerle dolu.